Eğlence, Moda, Yaşam

Mobilyada Kayar Kapı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Mobilyada Kayar Kapı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Kayar kapı sistemleri, son zamanlarda ev dekorasyonu açısından tercih edilen işlevsel ürünler olarak ön plana çıkmaya başlamıştır. Büyük şehirlerde yapılan yeni binaların içleri küçük olduğu için aldığımız her ürün ekstra yer kaplıyor. Bu yüzden insanlar dar alanlarda yer tasarrufuna gitmek amaçlı kayar kapı sistemlerine yönelmiş durumdalar. Özellikle mutfak ve salon gibi küçük alanlarda sıklıkla tercih edilen bu ürünlerde Hafele markası, tek veya çift kapaklı, manuel veya otomatik versiyonlarıyla, dekorasyon ihtiyacına en uygun seçenekleriyle kullanıcılarına sunar. Yapıları itibari ile yer kaplamaz ve oldukça pratik mobilya tasarımlarına sahip olan kayar kapı sistemleri, küçük alanlara sahip olan evler için oldukça işlevsel ürünlerdir.

Kayar Kapı Sistemleri Evlerde Yer Tasarrufunu Nasıl Sağlıyor?

Kayar kapı sistemleri yapılarından dolayı alan kaplamayacak şekilde üretildikleri için ev içindeki alandan tasarruf sağlamamıza yardımcı olurlar. Standart kapılara nazaran kayar kapı sistemleri yana kayar yapıda oldukları için, herhangi bir şeyin kapağını açmamıza ve zaten dar olan alanı daha da daraltmamız açısından bizlere kolaylık sağlar. Az alandan çok verim almayı hedefleyen Hafele markası, konfor alanını genişletmek için sınırsız hareket özelliğiyle, katlanır kapı sistemlerini sunarak hayatımızı kolaylaştırmamıza ve konfor alanımıza önem verdiklerini kanıtlamışlardır. Dekorasyon açısından da modern bir görüntü sağladığı için işlevsel ürünler kategorisinde sıklıkla tercih edilen ürünlerdir.

Kayar Kapı Sistemleri Ne Gibi Seçeneklerden Oluşuyor?

Genellikle bir duvarın önünde konumlandırılan kayar kapı sistemleri, modern ve klasik seçenekleri bulunan, dekorasyona uygun ve işlevsel ürünlerdir. Bir diğer kayar kapı sistemi olarak, minimalist görünümünden dolayı mimari açıdan da sıklıkla tercih edilen duvar içi kayar kapı sistemini sayabiliriz. Kayar kapı sistemlerinde kendi mühendislik çalışmaları olarak birçok alternatifi bulunan Hafele, Slido kayar kapı sistemiyle kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamanın hedefinde. Kayar kapı sistemleri çeşitleri ise şu şekildedir;

Duvar içi kayar kapılar; Genellikle, çift veya tek kanatlı yapıları dolayısıyla çok dar alanlar için tercih edilen ürünlerdir. Duvarın içerisinde bulunması ve kapaklarının kayar veya katlanabilir yapıda olması sebebiyle hem yer tasarrufunda önemli bir rol oynar hem de estetik açıdan dekorasyona büyük bir katkı sağlar.

Sürme kapılar; Kapının alt ve üst kısmında bulunan raylar sayesinde kapak sağa ve sola hareket eder. Bu sayede kullanım yerimizden tasarruf etmiş oluruz.

Slido kayar kapı; Menteşeli sistemler gibi yer kaplamayan ve sınırsız hareket imkanı sunan, Hafele markasının kendi mühendislik çalışması olan slido kayar kapılar sayesinde kullanıcılar yer tasarrufu yaparken estetik açıdan güzel görüntülere şahit olurlar.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>