Program, Yazılım, Donanım

Mirillis Action HD Video Kaydetme Programını Full İndir

mirillis action hd video kayıt

Düşler kulüp takipçilerim sizlere bugün Mirillis Action adında masaüstünde Hd video kaydetme programını paylaşacağım.Mirillis Action programı, bilgisayarınızı kullanırken ekran görüntüsü kaydetme imkanı vermektedir.Yüksek kaliteli görüntü kayıt özelliğiyle istediğiniz herşeyi yapabilirsiniz.  Mirillis Action ile web player videolarını ve oyunları kayıt edebilir, oyunun framerate değerini görüntüleyebilir, yüksek kalitede görsel eğitim videoları oluşturmak için canlı ses kaydı yapabilir, müzik kaydedebilirsiniz.

Özellikler:
– HD kalitesinde kayıt
– Oyunların performans testi
– Gerçek zamanlı web video kaydı
– Popüler biçimlerde ve aygıtlara uygun kayıt
– YouTube ve Facebook’a yükleme imkanı
– Ses kaydı
– Ekran görüntüsü yakalama
– HD oynatma – SD kaydetme

Serial: JyXwN-azidB-8zv0R-G3x95-IMoO0-qKlcJ

İndirme linki: http://turbobit.net/g7i1f3omz7b3.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

15 Yorum

  1. Mirillis Action pc den video kaydetme programında normal kayıt kısımları var . Ancak oyun kayıt directx ve opengl kullanan oyunları kaydeden bölümdeki kayıt butonu aktif olmuyor. Önceden oluyordu bir anda o tuş pasif oldu. Yardımcı olabilecek varsa iyi olur.

    1. @erdem.z hayır sitemizin güvenirliği kalitesi doğruluğu zaten net bir şekilde ortadadır. Ziyaretçilerimize doğru olmayan, güvenilirsiz içerikleri paylaşmaktan herzaman uzak durmuşuzdur.

  2. kardesim indirdim fakat bu deneme sürümünü indirdi galiba ben önceden kullanmş olduğum için bi açıyorum activate yerini 12 gün kaldığı söyleniyor

  3. Eyw Krdeşim Çok Saol İndirmedim Ama İşşallah Güzeldir Ben güzel Olduguna Inanıyom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>