Minecraft modları nasıl indirilir | Oyun Dünyası

Minecraft modları nasıl indirilir

1481395596 minimap Minecraft modları nasıl indirilir

2009 yılından bu yana ülkemizde olsun diğer bir çok ülkelerde olsun kısaca söylemek gerekirse dünyada çok kısa sürede milyonlarca kullanıcı kitlesi tutturan minecraft oyunu ülkemizde en çok oynanan oyunlardan bir tanesi. Gerçekten bu değeri hak eden stratejik hayatta kalma oyunu olan minecraft normalde ücretli bir oyundur. Basit olarak tek oyunculu ve çok oyunculu oynama modları bulunmakta. Bu modlardan tek oyunculu olan modda iki çeşit bulunmakta ve bu çeşitler hayatta kalmak ve yaratıcı mod olmak üzere 2 türlüdür. Eğer tek oynamak istemiyorsanız çok oyunculu modunda arkadaşlarınızla birlikte oynayabilir, çeşitli sunuculara girerek dilediğinizce vakit

geçirebilirsiniz, yeni arkadaşlar elde edebilirsiniz. Gerçekten sosyal ve mimari açıdan gelişim sağlayan bu oyun bence bu ilgiyi hak ediyor. Bu oyun türlerinin yanı sıra çeşitli modlar, eklentiler yükleyerek oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bu modlarıda sitemizdenminecraft modları kategorisinden indirme ve bulma imkanınız var. Oyuna öyle modlar yapılıyor ki sanki minecraft değil de başka oyunları oynuyormuşcasına his veren modlar bile var. Örneğin silah modu ile oyunu Counter Strike’a bile çevirebilirsiniz. Bunun yanı sıra araba uzay gemisi modları ile ulaşımı kolaylaştırabilir, yeni dünyalar ekleyebilirsiniz.Sitemizden bu modları indirerek oyuna yeni heyecanlar katabilir sıkıldıysanız yeni şeylerle oyundan daha çok zevk alabilirsiniz. Ayrıca bu modları arkadaşlarınızla birlikte online olarak da oynayabilir, dilerseniz tek başınıza da oynayabilirsiniz.

Peki minecraftı nasıl indireceğiz? Minecraftı sitemizden sorunsuz bir biçimde ücretsiz bir şekilde hızlıca tüm sürümlerini bu kategorimizden indirebilirsiniz.Verilen linke gidip dosyayı virüssüz şekilde hızlıca sorunsuz şekilde indirebilirsiniz. İndirdikten sonra ise rardaki dosyaya çift tıklayın. Ardından çıkan ekrana kullanıcı adınızı yazıp play yani oyna tuşuna basın ardından biraz bekledikten sonra oyun açılacaktır. Dilersrniz sürümü seçip istediğiniz sürümde dilediğiniz şekilde eğlenebilirsiniz. İyi eğlenceler dilerim.

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...

Kameralı Sohbet