Oyun Dünyası

Might and Magic Heroes VII Strateji Oyununu Tek Link İndir

might and magic heroes vıı oyununu full indir

Değerli takipçilerimiz, bugün sizlere strateji severler için mükemmel bir oyun sunacağız. Piyasaya henüz yeni çıkmış olan ve 2016 oyunu sayılabilecek Might and Magic Heroes VII oyununu paylaşacağız. Bu oyunda isminde olduğu gibi 7 karakter var ve bunlardan istediğinizi seçebiliyorsunuz.

2016 strateji oyunu full indir

Oyunun temel mantığı 2 türlüdür. Birisi normal harita diğeri ise savaş meydanlarıdır. Oyun içerisinde sizlere birçok görevler verilecektir. Amacınız bu görevlerde kendi zekanızı kullanarak üst düzey stratejik hamlelerle başarılı olmaya çalışmaktır. Oyundaki görevler sizi aslında biraz daha senaryoyaya bağımlı hale getiriyor. Fakat savaş meydanında yapacağınız stratejik hamleler ile birçok açıdan özgürlüğünüzü koruyacaksınız.

might and magic heroes oyununu tek link indir

Oyun içerisinde Quick Combat butonuna basarak savaşları hızlandırabilirsiniz ama bu savaşlarda oldukça fazla kayıp vereceksiniz. Grafiksel anlamda gelişmiş varyasyonlara sahip olan might and magic heroes oyunu sizleri tatmin edecektir. Karakterinizde birtakım geliştirmelerde yapabilirsiniz. Oyun tamamen sizin zevkinize kalmış durumda. Normal savaş modlarında yapamayacağınız bir seçenek yok. 

yepyeni strateji oyununu bilgisayarına yükle

Minimum Sistem Gereksinimleri
OS: Windows 7 SP1 or Windows 8/8.1
İşlemci: Intel Core i5 660 3.3 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: nVidia GeForce GTX460
Sabit Disk: 15 GB

İndirme linki: https://cloud.mail.ru/public/JoXc/GSUbEHt1i

rar şifresi: www.limitsizamca.net

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>