Might and Magic Heroes VII Strateji Oyununu Tek Link İndir

2s79pfs Might and Magic Heroes VII Strateji Oyununu Tek Link İndir

Değerli takipçilerimiz, bugün sizlere strateji severler için mükemmel bir oyun sunacağız. Piyasaya henüz yeni çıkmış olan ve 2016 oyunu sayılabilecek Might and Magic Heroes VII oyununu paylaşacağız. Bu oyunda isminde olduğu gibi 7 karakter var ve bunlardan istediğinizi seçebiliyorsunuz.

117eniq Might and Magic Heroes VII Strateji Oyununu Tek Link İndir

Oyunun temel mantığı 2 türlüdür. Birisi normal harita diğeri ise savaş meydanlarıdır. Oyun içerisinde sizlere birçok görevler verilecektir. Amacınız bu görevlerde kendi zekanızı kullanarak üst düzey stratejik hamlelerle başarılı olmaya çalışmaktır. Oyundaki görevler sizi aslında biraz daha senaryoyaya bağımlı hale getiriyor. Fakat savaş meydanında yapacağınız stratejik hamleler ile birçok açıdan özgürlüğünüzü koruyacaksınız.

2qsmng3 Might and Magic Heroes VII Strateji Oyununu Tek Link İndir

Oyun içerisinde Quick Combat butonuna basarak savaşları hızlandırabilirsiniz ama bu savaşlarda oldukça fazla kayıp vereceksiniz. Grafiksel anlamda gelişmiş varyasyonlara sahip olan might and magic heroes oyunu sizleri tatmin edecektir. Karakterinizde birtakım geliştirmelerde yapabilirsiniz. Oyun tamamen sizin zevkinize kalmış durumda. Normal savaş modlarında yapamayacağınız bir seçenek yok. 

2rnhnxg Might and Magic Heroes VII Strateji Oyununu Tek Link İndir

Minimum Sistem Gereksinimleri
OS: Windows 7 SP1 or Windows 8/8.1
İşlemci: Intel Core i5 660 3.3 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: nVidia GeForce GTX460
Sabit Disk: 15 GB

İndirme linki: https://cloud.mail.ru/public/JoXc/GSUbEHt1i

rar şifresi: www.limitsizamca.net

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>