Program, Yazılım, Donanım

Microsoft Office 2019 Son Sürüm Türkçe Full indir

microsoft 2019 son sürüm indir

Saygıdeğer takipçilerimiz, bugün sizlere Microsoft Office 2019 programını son sürüm türkçe olarak sunacağız. Son 20 yılın en çok kullanılan programları arasında yer alan Microsoft Office sürümü ve yapısı itibariyle 2019 serisinde harikalar çıkarıyor. 32 ve 64 bit özellikleriyle her türlü işletim sisteminde çalışmaktadır. Günümüzün en büyük problemlerinden biriside biliyorsunuz ki teknolojinin gelişmişliğine ayak uyduramamasıdır. 32 bit ve 64 bit işletim sistemleriyle de uyumluluğu noktasında sıkıntı yaşamayacaksınız. Bu office programı sayesinde birçok günlük işlerinizi görebilmiş olacaksınız. Örneğin Microsoft PowerPoint ile slayt sunum işlemleri yapabileceksiniz. 

microsoft office 2019 sürümünü türkçe full indir

Microsoft Excel ile sayısal işlemlerinizi yapabileceksiniz. Microsoft Word ile de yazma ve çıktı işlemlerinizi halledebilecek, Microsoft OneNote ile notlarınızı yazabileceksiniz. Genel manada günlük yaşantınızdaki işlemlerinizi yürütebileceksiniz. Microsoft office 2019 programınızı son sürüm türkçe full olarak indirerek özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Final yani son sürüm olarak çıkarılan sürümdür. Microsoft office 2019 son sürümdür daha da başka sürümü çıkmayacaktır. Muhtemelen ya isim farklılaşacak yada yeni sürümler çıkmayacaktır. Muhtemeldir ki birçok teknolojik gelişmeler ihtiyaç doğuracak ve yeni sürümler oluşturulacaktır. Çoklu dil özelliğine sahiptir.

Microsoft office 2019 sürümünün içerisinde neler yer alıyor?

Microsoft Office 2019 İçeriği:

Microsoft Access 2019
Microsoft Excel 2019
Microsoft PowerPoint 2019
Microsoft Publisher 2019
Microsoft Outlook 2019
Microsoft OneNote 2019
Microsoft Office 2019 Professional Plus
Microsoft Word 2019
Skype for Business 2019
OneDrive
OneDrive for Business
ve daha fazlası

indirme

http://link.tl/1UNNs

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>