Oyun Dünyası

Metro Redux 2033 Savaş Oyununu Full İndir

metro redux 20133 savaş oyununu indir

Sevgili düşler kulüp okuyucularımız, bugün sizlere piyasaya yeni çıkmış olan Metro Redux 2033 oyunu paylaşacağım. Oyun Moskova’da geçmektedir. Şehir düşmanlar tarafından saldırıya uğramış ve şehri kurtarmak sizin elinizde. Yer altında yaşayan Artyom karakterini yöneteceksiniz ve yaratıklarla savaşacaksınız.

bilgisayar savaş çatışma oyunu indir

Oyunun grafiksel olarak dizaynında her ayrıntıya dikkat edilmiş. Ses efektleriylede bu grafikleri adeta içimizde yaşatıyorlar. Yapımcının hiçbirşeyden tasarruf yapmadan kalite adına ödün vermemesi kullanıcılar tarafından oldukça ilgi görmektedir.

metro redux 2033 oyununu full indir

Metro Redux 2033 oyunun hakkını veren senaristler gelişmiş teknolojili silahlarla bunu kanıtlamaktadırlar. Geleceğin savaş senaryolarının olduğu oyunu zevkle oynayacaksınız. Metro Redux 2033 oyununu full olarak indirebilirsiniz.

metro 2033 redux oyununu tek link indir

Metro 2033 Redux Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows Vista, 7 veya 8
İşlemci: Çift Çekirdek CPU (2.2+ GHz ve üstü işlemciler)
Bellek: 2 GB RAM
DiretX: 10
HDD: 10 GB Disk alanı

Turbobit tek link indirme: http://new.turbobit.net/d4j68f6j55cj.html

Metro Redux 2033 oynanış videosunu izle (tam çözüm):

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>