Oyun Dünyası

Metro Exodus Bilgisayar Oyununu Full Ücretsiz İndir

Aksiyon oyunları oyunsever macera severlerin çok tercih ettiği yapımlar. Metro isimli oyunlarda genel Rus yapımı ve Rusyada oynanan oyunlar. Metro tünellerinden dış yani üst dünyaya çıkıyoruz ve mutasyon geçirmiş çeşitli hayvan gruplarından korunmaya çalışmalısınız.

Aksiyon,Macera, Ve Korku deneyimi yaşayacağımız yüksek grafikleri ve hikaye senaryosu sayesinde inanılmaz zevkler alacaksınız. Kaliteli bir yapımda el becerinizi göstererek düşmanlara korku sağlayacaksınız. Metro istasyonunda oldukça yüksek seviyedeki düşmanları elinizle yokedeceksiniz.

Çeşitli niteliklere sahip silahlarınız son teknolojinin ürünleri. Metrodan çıkan mutasyona uğramış kişileri tek tek öldüreceksiniz. Özel harekat timi olarak düşmanları yokedebilmelisiniz. Özel nitelikli silahlarınızla savaşın dibine vuracaksınız.

indirme

https://drive.google.com/file/d/11u3XMPA5B87vlvWtS2BKm_5Lv41gkErn/view

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>