Yemek ve İçecek

Metabolizmayı Hızlandıran Greyfurt Kürü Nasıl Hazırlanır?

metabolizmayı hızlandıran greyfurt kürünün hazırlanışı

Merhabalar sevgili okuyucularımız, bugün sizlere greyfurt kürünü paylaşacağız. Peki greyfurt kürü ne işe yarayacaktır. Öncelikle kış aylarında özellikle tüketebileceğiniz bir içecek olacağı için C vitamini bakımından iyice bir depo yapacaksınız. Bunun yanı sıra asıl önemli konu ise metabolizmayı hızlandırması yani kilo verdirmesi olacaktır. Kış aylarında kilo vermek isteyenler için oldukça ideal bir içecek olacaktır. Bunu takviye olarak düşünebilirsiniz. Metabolizma hızlandıkça daha fazla yağ yakacaksınız ve bu sebeple kilo vermeniz kolaylaşacaktır. Fazla yağlarınızı azaltmada greyfurt küründen faydalanabilirsiniz. Hemde tamamen bitkisel olarak. 

metabolizmayı hızlandıran kür hazırlama

Malzemeler:

2 adet orta boy greyfurt

1 adet limon 

1 çay kaşığı tarçın 

1 çay kaşığı toz zencefil

1 çay kaşığı bal

Hazırlanışı:

 2 adet greyfurt ve 1 adet limonu ortadan ikiye kesip, suyunu sıkın. Greyfurt ve limon sularını geniş bir bardağa boşaltın. Greyfur ve limon suyunun üzerine 1 çay kaşığı toz tarçın, zencefil ilave edip karıştırın. Ardından 1 çay kaşığı bal ekleyip bal çözünene kadar iyi karıştırın.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>