Özgün Siyaset

Masonlar Yine İşbaşında

mason üçgen gözü

Sevgili duslerkulup.com takipçileri bugün sizinle yine önemli bir konuyu paylaşmak istedik. Artık masonları tanımayanınız yoktur. Onların nasıl bir yapılanma olduğunu amaçlarının ne  olduğunu artık herkes yeterince biliyor. Bizim mevzumuz bu değil. Mevzumuz onların nasıl da bizim gözümüzün içine baka baka adeta gözümüze soktukları güçleriyle ilgilidir.

Türkiye en çok zaman ayrılan aktivitenin başında tv izlemek gelir bildiğiniz üzere ve reytingler bize gösteriyor ki Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye en çok izlenenlerden biridir. 07.10.2012 tarihinde bu programda ünlenen Aref Ghafouri isimli ilüzyonist herkesi kendine hayran bırakan bir gösteri daha yaptı. Ama insanlar bu hayranlık ve şaşkınlık içinde bu gösteriyi izlerken öylesine odaklanmışlar ki bilinç altlarına işlenen bir sembolden habersizdirler. Yukarıdaki resimde gördüğünüz masonların en bilinen sembolünü üzerinde taşıyordu. Burda daha önce Survivor yarışmasında üzerine mason işaretli bir tişört ile çıkan Acun Ilıcalı’nın bir alakası var mı yok mu bilmiyoruz. Ancak dikkat ettiğimiz şey sembolün kamera kadrajına girmesiyle kamera ağır çekim moduna girmektedir.

İşte Delilleri:
acunun mason olduğunun kanıtı

mason aref gaffuri

Tüm bunların dışında bu programdan 1 gün önce Azerbaycan’da konser veren Rihanna konserde Aref’in yaptığının aynısını yapıp bu sembolle hayranlarının karşısına çıktı. Bunlar bize gösteriyor ki bu teşkilat gerçekten çok güçlü ve her yerdeler istedikleri kişileri ele geçirebiliyorlar; ancak asla yenigi duygusuna kapılmayacağız ve bu kişilerin üzerimizdeki her türlü alçak emellerini boşa çıkaracağız. Amaçlarına hizmet eden insanlara da pirim vermemeliyiz.

İşte Rihanna’nın O Kostümü:
Mason Rihanna

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>