Özgün Siyaset

Masonik Faaliyetler Yürüten Büyük Kulübün Şifreleri

büyük kulüp masonluk bağlantısının şifreleri
Sevgili duslerkulup.com okuyucularımız uzun zamandan beridir üzerinde detaylı araştırma yaptığım büyük kulüp isimli derneğin masonlarla ilişkisini ve bu kulübe üye olan ünlü iş adamları ve sanatçıları resimlerle,videolarla ve bilgilerle sizlere tek tek deşifre edeceğim.Bugün sizlere dünya çapında faaliyet gösteren illüminatinin türkiye ayağı olan masonların büyük kulüp isimli dernekteki etkisini açıklayacağım.

Ortaçağ’da taş ustalarına mason ismi verilmekteydi.Tahmime göre masonlar bu ismi yeniden inşa etmek yeniden yapılandırmak ve kendi sanatlarına göre oluşturmak için misyonlarıyla paralel olarak kullanmışlardır.Masonlar illüminati örgütüne bağlıdırlar.Çok sayıda üyeleri bulunmaktadır.Tek amaçları vardır anarşist düzen etrafında dünyada kaos çıkarmak,devletleri yıkmak,terör örgütleri kurmak,savaş çıkarmak,ekonomik krizler oluşturmak v.s.En dikkat çekicisi ise ünlü sanatçılar,yönetmenler,tanınmış şahsiyetler masonluğa çalışmaktadır.Bir bakıma şöyle bir sonuçta çıkarılabilir; ünlü kişilerin çoğunluğu mason ise bu kişileri meşhur eden bu örgüttür.Medya gücünü ustaca kullanarak insanları kandırmaktalar.Bu bilgiler ışığında masonlar hakkında az çok bilgi elde etmişsinizdir.Büyük kulüp İstanbul’da faaliyet gösteren bir dernek.Fakat dernek denildiğine bakmayın tamamen masonik faaliyetler yürütmekteler.Kendi resmi sitelerinde açık adresleri “Cemil Topuzlu Cad. No:42 81030 Çiftehavuzlar KADIKÖY – İSTANBUL” şeklinde belirtilmiş.Kulübün geçmişi çok eskiye yani 1882 yıllara dayanmaktadır.

Kulubün mimari yapısına bakılırsa zaten buradan masonluk simgelerinden olan piramit rahatlıkla görülmekte.Piramit sembolü masonların en önemli sembollerinden.Simge,sembol,şifrelere masonlar fazlasıyla önem vermekteler.
büyük kulüp şifreleri

Kulübün geçmiş yıllarda yapmış olduğu yazın gelişi kutlamaları, yıl dönümleri gibi bir takım  organizasyonlarda yabancı kökenli icc organizasyon isimli bir firma çalışmakta.Firmanın resmi web sitesine girerseniz aşağıdaki gibi icc  yazısının piramitlerin içine gizlenip sübliminal mesajı rahatlıkla görebilirsiniz.Ayrca bu sitede büyük kulüp ile ilgili tarihçesi hakkında bir makaleyi görebilirsiniz.Büyük kulübün çatısındaki paratoner sisteme bakarsanız oradada gizlenmiş bir piramit şeklini görürsünüz.
piramit illüminati

Bu organizasyon şirketinin yurtdışı ayağı olan cmas isimli organizasyon şirketinin logosunu incelersek kadın figüründeki ince noktalar ile sağdaki illüminatinin önemli sembollerinin biçimsel olarak benzerliğini görebilirsiniz.
cmas mason ilişkisi

Öncedende söylediğimiz çok sayıda ünlü iş adamı ve sanatçınında üye olduğu büyük kulübe üyelik için kendilerince sosyal sorumluluk adında okullar ve birtakım yerler açılma şartı bulunmakta ve en dikkat çekeceğim yatırımları Derince Cumhuriyet İlköğretim Okuludur.Bu okul büyük kulübe üye olan bir iş adamı tarafından güneydoğuda inşaa edilmiştir.Fakat ismine dikkat ederseniz derince , derin , derin devlet manası çıkabilinmekte.Masonlukla bağlantıyı birkez daha görüyoruz.

aziz yıldırım masonmu

Not:

-Resimlerin çoğunluğu kendi resmi web sitelerinden alınmıştır ki yorum sapmalarına yol açmasın.

-Video beyaz gazete adlı siteden alınmıştır.

Masonlara üye olan ünlüler ilgili diğer yazımızı aşağıdaki linke tıklayarak bulabilirsiniz.

https://www.duslerkulup.com/masonlar-yine-isbasinda.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

5 Yorum

    1. @rvza böyle bir örgüte üye olmamanızı tavsiye ederim.Gerçekleri araştırarak mantıklı karar vermeniz sizin için fayda sağlayacaktır.Yapacağınız bir yanlış ile geleceğinizi karartabilirsiniz.Çünkü oraya giren birdaha çıkamaz

  1. Sayın Dusler Kulüp bilgileriniz için teşekkür ederim.Bende masonluk hakkında bilgi edinmek için bir çok siteye girdim ama bu kadar korkuzuzca gerçekleri anlatan bir blogu ilk defa görüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>