Marmaris Atlantis Su Parkı

r3D3ma Marmaris Atlantis Su Parkı

Dünya’nın ve Türkiye’nin en ünlü tatil beldelerinin başında Marmaris gelmektedir. Marmaris harika doğal güzellikleri, dünyaca kalitesini kanıtlamış konaklama merkezleri, gece hayatının canlılığı ve birçok tarihi ve farklı tatil beldesine yakın olma özellikleri nedeniyle birçok yerli ve yabancı turist tarafından en çok tercih edilen tatil beldesidir. Eşsiz doğası ve lokasyonu ile değil, Marmaris’e tatil amaçlı geldiğinizde yapılacak birçok aktivite de yer almaktadır. Unutulmayacak keyifli anlar geçirebileceğiniz aktivitelerin başında Marmaris Atlantis Su Parkı gelmektedir. Özellikle ailecek katıldığınızda unutulmayacak bir gün yaşayabileceğiniz Atlantis Su Parkı aktivitesi ile eğlencenin doruklarına çıkabilirsiniz.

Atlantis Su Parkı

Deniz yerine havuza girmeyi tercih ettiğinizde ve havuza girmeyi de en eğlenceli hale dönüştürmek istediğinizde, su parkları tam size göre olacak. Marmaris’te tatil yaparken de bu zevki tatmak için Marmaris’te bulunan 3 adet su parkından en avantajlı olan Atlanis Su Parkı’nı tercih edebilirsiniz. Atlantis Su Parkı denize sıfır bir konuma ve 600 kişilik dev bir kapasiteye sahiptir. Atlantis Su Parkı’nı diğer su parklarından ayıran en önemli özelliği, istenildiği zaman girilip istenildiği zaman çıkılmasıdır. Bunu da girişte sizlere verilen bileklikler sayesinde yapabilirsiniz. Bilekliklerinizin kolunuzda bulunması ile aynı gün içinde istediğiniz kadar giriş – çıkış yapabilirsiniz. Su parkının eğlenceli imkanları ile keyifli vakit geçirmenin yanında, su sporlarına meraklıysanız, denize sıfır konumda bulunan plajda, size sunulan su sporlarını da yapabilirsiniz. Atlantis Su Parkı hizmetleri ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Atlantis Su Parkı hizmetlerinden yararlanabileceğiniz tarihler yaz sezonu olarak geçen; nisan ayı başlangıç ve ekim ayı bitiş, şeklindedir.
  • Girişte 0-6 yaş aralığındaki çocuklardan hiçbir ücret talep edilmez.
  • 7-12 yaş aralığındaki çocuklardan ise, giriş ücretinin yarısındançok daha az bir ücret talep edilir. Atlantis Su Parkı’nı diğer parklardan ayıran bir diğer önemli özellik de budur.
  • Girişte verilecek ücrete, içeride tüketilecek yemek ve içecek fiyatları dahil değildir.
  • Konakladığınız tesisten su parkına transfer edilmeniz giriş ücretine dahildir. Bunun haricinde, içeride yapılacak her masraf ekstra olarak ücretlendirilmektedir.
  • Marmaris’in ilk su parkı olma özelliğine sahip olduğu için birçok yönden diğer su parklarına göre çok daha avantajlıdır.

7’den 70’e herkese çok eğenceli zaman geçirme fırsatı sunan Atlantis Su parkı içerisinde; birbirinden farklı ve çok sayıda su kaydırağı, dalga havuzu, mini golf, bowling, restorant ve barlar bulunmaktadır. Uzunyalı Plajı’na konumlanmış Atlantis Su parkı sadece havuz eğlencesi olarak değil, denize sıfır konumu nedeniyle ücretsiz olarak plajdaki şezlong ve şemsiyelerden yararlanma imkanı sunmaktadır. Uzay Kasesi su kaydırağı, dalga havuzu, Kovalı Çocuk su kaydırağı gibi birbirinden eğlenceli su oyunları ve kaydıkları ile Marmaris’in en büyük su parkı olarak hizmet veren Atlantis Su Parkı’na, Marmaris’e yolunuz düştüğü an uğramalısınız.Marmaris Turları hakkında daha detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...

Kameralı Sohbet