Program, Yazılım, Donanım

MailStyler Newsletter Creator Habercilik Programını Full İndir

habercilik programı
Merhabalar değerli okuyucularımız, bugün sizlere MailStyler Newsletter Creator programını sunacağız. Programı içerisinde en iyi haber etkileşimlerini oluşturabileceksiniz. Program sayesinde hızlı bir şekilde sürükle bırak yöntemiyle ilgi çekici haberler tasarlayarak kendi haber bülteninizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca program içerisinde dışa aktarma, özelleştirme, metin içi grafik efekt ekleme, kaydetme, sosyal simgeler ekleme, yeniden boyutlandırma gibi özellikler yer almakta.

haberleri düzenleme programı indir

Bunların yanı sıra program Windows Vista,  Windows Vista 7, Windows Vista 8, Windows Vista 8.1 ve Windows Vista 10 gibi işletim sistemlerini desteklemektedir. Mailstyler newsletter programı ile haberlerinizi tasarlayabileceksiniz. Genelde önde gelen haber siteleri bunu iyice kullanmaktadırlar. Çünkü kaliteli ve ilgi çekici haberler sizler için okunanabilirliği de yükseltecektir. Mailstyler programı ile oldukça geniş insanlara çok kaliteli haberleri ulaştırmanın keyfini yaşayacaksınız.

indirme

https://cloud.mail.ru/public/2RPU/2FShob1sF

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>