Oyun Dünyası

Mafia Definitive Edition Oyununu Full Yükle

mafia suç efsanesi

Mrerhabalar, Mafia Definitive Edition oyunununu bilen bilir efsanevi nostaljik oyun. Mafia serisinde suç çeteleriyle birlikte olup harika bölümler oynayacaksınız. Suç efsaneleri 1. bölümünde 1930’lu yıllardan başlamaktadır. Genişletilmiş hikaye, oynanış ve orijinal oyun müziği ile sadık kalınarak yenilendi. Bu, hatırladığınız ve çok daha fazlasını içeren Mafia. Lost Heaven, IL Sıfırdan başlayıp organize suçun Yasak çağında Mafya’da rütbenizi yükselteceksiniz. Tommy Angelo, mafyayla yaşadığı bir anlaşmazlık sonrasında yeraltı dünyasına dahil olurlar. Salieri’ye katılmaktan önce rahatsızlık duysa da, Tommy kısa zamanda ödüllerin çok büyük olduğunu görür. Oyun oldukça karmaşık ilişkilere sahip olduğunu gösterecektir.

Oyun içerisinde bulunan gangsterinin hayatını yaşayın ve Mafya camiası rütbelerinde yükselin. Mafia oyunlarını seviyorsunız tam size göre.
Lost Heaven, IL: 1930’ların şehir manzarası göze, kulağa hitap eden ve etkileşimde bulunabileceğiniz savaşlar arası mimari, otomobil ve kültür öğeleriyle dolu bir şekilde yeniden oluşturuldu.

indirme

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>