Mafia Definitive Edition Oyununu Full Yükle

fa1a6df71aa588ab0d967ac66fe44aef357cf155a75777d1e63296248de8678a Mafia Definitive Edition Oyununu Full Yükle

Mrerhabalar, Mafia Definitive Edition oyunununu bilen bilir efsanevi nostaljik oyun. Mafia serisinde suç çeteleriyle birlikte olup harika bölümler oynayacaksınız. Suç efsaneleri 1. bölümünde 1930’lu yıllardan başlamaktadır. Genişletilmiş hikaye, oynanış ve orijinal oyun müziği ile sadık kalınarak yenilendi. Bu, hatırladığınız ve çok daha fazlasını içeren Mafia. Lost Heaven, IL Sıfırdan başlayıp organize suçun Yasak çağında Mafya’da rütbenizi yükselteceksiniz. Tommy Angelo, mafyayla yaşadığı bir anlaşmazlık sonrasında yeraltı dünyasına dahil olurlar. Salieri’ye katılmaktan önce rahatsızlık duysa da, Tommy kısa zamanda ödüllerin çok büyük olduğunu görür. Oyun oldukça karmaşık ilişkilere sahip olduğunu gösterecektir.

mafia oyunu Mafia Definitive Edition Oyununu Full Yükle

Oyun içerisinde bulunan gangsterinin hayatını yaşayın ve Mafya camiası rütbelerinde yükselin. Mafia oyunlarını seviyorsunız tam size göre.
Lost Heaven, IL: 1930’ların şehir manzarası göze, kulağa hitap eden ve etkileşimde bulunabileceğiniz savaşlar arası mimari, otomobil ve kültür öğeleriyle dolu bir şekilde yeniden oluşturuldu.

duslerkulup indirme linki 1 Mafia Definitive Edition Oyununu Full Yükle

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>