Oyun Dünyası

Mad Max Filminin Bilgisayar Oyununu Full İndir

mad max filminin bilgisayar oyunu

Sevgili duslerkulup.com okuyucularımız, insanlık öyle bir aldı ki her alanda kuraklaşma ve çölleşme görülmeye başladı. Ağaçlarımız yok olmaya su kaynaklarımız tükenmeye başladı. Bu olumsuzluklar kişiler arasında çatışmaları meydana getirmektedir. Çölleşmenin olduğu bir bölgede Avusturalya da geçen hikayede kanun koyucuya karşı direnen bir kadının mücadelesini yönlendireceksiniz.

mad max pc oyununu full indir

Mad max filminin video oyununu oynama vakti geldi. Mad max filmindeki senaryonun aynısını oynamak farklı bir haz verecektir eminimki size. Tabi öncelikle mad max öfkeli yollar filmini izlemenizi tavsiye ederiz. Ardından oyunu oynamanız daha heycan verici olacaktır. Birde oyun ingilizce olduğundan filmi türkçe dublajlı izlemek senaryo hikayesi hakkında fikir verecektir.

mad max bilgisayar oyununu full yükle

Minimum Sistem Gereksinimleri
OS: 64 bit: Vista, Win 7, Win 8, Win 10
İşlemci: Intel Core i5-650, 3.2 GHz or AMD Phenom II X4 965, 3.4 Ghz
Bellek: 6 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce GTX 660ti
Sabit Disk: 32 GB
Direct X: Versiyon 11

http://www.mediafire.com/file/r4njzffs4qc6mgu/Mdm.rar

Mad Max Filminin Bilgisayar Oynanış videosu:

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>