Askeri Konular

M134 Minigun Ağır Makinalı Tüfek Hakkında Bilgi

miinigun silahı

Amerikan yapımı M134 minigun ağır makinalı tüfek Türk silahlı kuvvetlerinde mevcut değildir. Çok ağır silahlar olmasından dolayı genelde helikopterlere takılıp personel güvenliği sağlama ve nakliye helikopterlerinin güvenliğini sağlayıp onlara atış gücü sağlanması amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca bu şekilde düşmana önemli ölçüde zayiat verdirebilmektedir. Mermi kalibreleri oldukça büyüktür ve tek bir mermisi bile insanı öldürmeye yetebilmektedir. Ayrıca hafif zırhlı araçlar üzerinde de oldukça etkilidir.

Normal silahlara oranla hedefi tutturmak zordur ve gerçek bir profesyonellik ister. Ucu dönerek ateş eder böylece mermiler 6 farklı namludan çıkmış olduğundan daha uzun süre namlu dayanıklılığı sağlayıp üstün bir atış gücü kazandırmaktadır.

MİNİGUN ATIŞ TESTİ:

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>