Oyun Dünyası

Life İs Strange 2 Macera Oyununu Full İndir

life strange oyununu full indir

Değerli duslerkulup.com takipçilerimiz, 16 ve 9 yaşlarında iki tane kardeş  olan Sean ve Daniel Diaz’ın trajik maceralarını konu almaktadır. Seattle’daki polis korkusuyla Meksika’ya doğru yola çıkmaya başlayacaksınız. Çok gizemli bir doğaüstü gücü saklamaya çalışacak olan ikilinin mücadelesi karşısında hayatınız çok farklılaşacaktır. Yol üstünde yürüyen sean ve daniel diaz için hayat zordur ve şimdi küçük kardeşinin tüm sorumluluğu üzerinde olan Sean.

life strange oyununu türkçe bilgisayarına indir

Life is strange uzun süreli bekleyişin ardından oyunseverlerle buluştu. Macera dolu bir oyun içerisinde kendinize çok farklı anlar yaşayacaksınız. Çok farklı bir oyun tarzı olan life is strange de hayran kalacağınız sahneler olacaktır. Dontnod  yani oyunun yapımcısı oyunla ilgili verdiği bazı sözleri tutamamıştır. Senaryosal olarak gereken ivedilikleri göstermemiştir. Oyun içerisinde Sean ve daniel diazı yönlendirerek sırlı mekanlara girişler yapacaksınız.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>