LibreOffice Ücretsiz Office Programını Full Olarak İndir

ucretsiz libre office LibreOffice Ücretsiz Office Programını Full Olarak İndir

Merhabalar değerli düşler kulüp okuyucularımız bu yazımızda iş hayatınızda ve öğrencilik hayatınızda her yerde işinizi yarayabilecek bir program libreoffice’yi sunacağız. Libreoffice ücretsiz ofis programıdır. Herhangi bir ücret ödemeksizin Microsoft Office programlarının basit kullanımı, bol seçenekli olmasının yanında aylık yıllık veya satın alma fiyatlarının çok yüksek olması nedeniyle çoğu kişi diğer office programlarını satın alamamaktalar. 

LibreOffice, 2010 yılında çıkarılan açık kaynaklı ve ücretsiz bir Ofis yazılım setidir. 100 den fazla dilde kullanılabilmektedir. Windows, Linux, Mac OS işletim sistemlerinin yanında Android ve IOS işletim sistemlerinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. 

ucretsiz libre office 1 LibreOffice Ücretsiz Office Programını Full Olarak İndir

Writer: Microsoft Office de bulunan Word ile aynı işi yapar. Modern, tam özellikli bir kelime işlemci ile masaüstü yayın aracında ihtiyaç duyacağınız tüm özelliklere sahiptir. Hızlı notlar alabilmek için basit; içerik, diyagram, dizin ve daha fazlasını içeren kitaplar oluşturacak kadar da güçlüdür.

Impress: Microsoft Office de bulunan Powerpoint ile işi yapar. Sunum düzenleme ve oluşturma, farklı düzenleme ve görünüm kipleri sayesinde esnektir.

Calc: Microsoft Office de bulunan Excel ile aynı işi yapar. LibreOffice şablon deposundan hazır yapılmış hesap tablosu çözümleri için şablonlar indirebilirsiniz.

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>