Cep Telefonu ve Teknoloji

Lenovo Cep Telefonlarında Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

lenovo akıllı cihazlarda ekran görüntüsü nasıl alınır

Merhabalar düşler kulüp takipçilerimiz, bugün sizlere lenovo cep telefonlarında ekran görüntüsünün nasıl alınacağını anlatacağım. Ama öncelikle android işletim sistemine sahip olan Lenovo S60 ’ın çeşitli özelliklerinden bahsetmeden geçemeceğim. 8 GB dahili hafıza ,2 GB RAM ,13 MP kamera çözünürlüğüne sahip olan lenovo s60 şık tasarımı ve uygun fiyatı ile dikkat çeken telefonlar arasında yerini almıştır.

lenovo cep telefonlarında ekran görüntüsü alma

Lenovo S60 tipi cep telefonlarında ekran görüntüsü nasıl alınır. Öncelikle  telefonun güç düğmesine (Açma-kapama) ve ses kısma düğmesine aynı anda basılır ve birkaç saniye bekletilir bu esnada telefonunuz ekran görüntüsünü almış olacaktır. Lenovo S60 ekran resmini çektikten hemen sonra çekilen ekran görüntüsünü telefonunuza kaydeder. Kaydedilen bu ekran görüntülerine daha sonra telefonunuzun galeri bölümünden ulaşabilir burada yakaladığınız ekran görüntüsü üzerinde kesme , kırpma , renk ayarlama gibi çeşitli rötuşlarla yakaladığınız ekran görüntünüzü çeşitlendirebilirsiniz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>