Çizgi Film Dünyası

Kukuli – Bakkal Amca Şarkısını Klipli Uzun İzle indir

Merhabalar değerli duslerkulup takipçilerimiz, kukuli isimli çizgi filmi trt çocuk kanalında yayınlanan ve çocukların oldukça sevdiği çizgifilmdir. Çocuklar trt çocuk kanalının en sevilen çizgi filmleriyle hem öğreniyor hemde güzel vakitler geçiriyor. Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran sevimli çizgi film karakteri Kukuli ve arkadaşları Tinky, Minky, Dütdüt ve Şinek’in en yeni maceralarına yer vermektedir. Sizlerde çeşitli yaş gruplarınızdaki çocuklarınıza kukuli ve arkadaşlarının maceralarına yer verebilirsiniz. Kukilinin en güzel son yeni bölümlerini sitemizden orjinal izleyebilirsiniz.

En güncel, en yeni kukili çizgi filmlerini seyretme imkanına kavuşacaksınız. Bu günki konumuzda sizlere kukulinin en yeni çizgi filmlerinden söylediği şarkılardan olan bakkal amca şarkısını klipli olarak uzunca izleyebilirsiniz. Kukulinin bakkal amca isimli şarkısını klipli olarak çocuklarınıza izletebilirsiniz. çocuklarınız hem bu şarkıyı izlerken eğlenecek hemde öğrencektir.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>