Eğitim Dünyası

Kontrol Mühendisliği Çalışma Şartları ve Maaşları

kontrol ve otomasyon mühendisliği iş olanakları

Saygıdeğer ziyaretçilerimiz, üniversite bölümlerinden son dönemde revaçta olan Kontrol Mühendisliği bölümüdür. Öğrencilerimiz sırf üniversiteye gitmek için gereksiz bölümlere gitmekteler. Mezun olduklar   Kontrol mühendisi olabilmeniz için elektrik-elektronik, makine ve bilgisayar tabanlı mühendislik bölümünü bitirmeniz gerekmektedir. Kontrol mühendisleri üretimin sağlandığı bütün tesislerde, Ar-ge bölümü olan bütün fabrikalarda iş bulabilmektedirler. Şunuda söyleyebilirizki sanayi ve makinelerin olduğu her yerde iş bulabilirsiniz. Sanayileşmiş şehirlerde üniversite okuyup birde iş imkanlarınızı part time olarak bulabilirsiniz.

kontrol ve otomasyon mühendisliği iş ilanları

Kontrol Mühendisliği Çalışma Şartları ve Maaşları

Bilgisayar programları ve araçları ile kontrol mühendisliğinde HMI, SCADA gibi geçiş sistemlerini, görüntüleme araçlarının takibini sağlar. Kalite kontrol mühendisi normal mühendis olarak gözükür ve normal mühendis maaşı alır. 3000 TL ile 4000 TL arasında değişiklik gösterir. Direkt kontrol ve otomasyon mühendisliği bölümünü de okuyabilirisiniz. Fakat kontrol mühendisliği bölümü çok az yerlerde var.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>