Kolay Yoldan Web Sitesi Yapmak

kolay yoldan web sitesi yapmak Kolay Yoldan Web Sitesi Yapmak

Kolay Yoldan Web Sitesi Yapmak

Bütçenizin yetersiz olması ya da başarılı olmadan önce site için fazla para harcamamak düşüncesi sizleri ücretsiz kullanılan ve kurulumu kolay web yazılım çalışmalarına itmektedir. Bunun için hangi araçları, siteleri kullanabilirsiniz kısaca inceleyelim.

Presta Türk

Öncelikli olarak bu projeyi eşsiz ve gerçekten başarılı olmasını istiyorsanız kesinlikle Presta Türk firmasını tercih etmelisiniz. Ücretsiz uygulamalar ile sadece bir yere kadar gidebilirsiniz ilerleyen süreçte daha Profesyonel ve kullanıcıya istediğini tam olarak yansıtan bir Web tasarıma ihtiyacınız olacak. Bu alanda Trabzon Web Tasarım alanında en iyi firmalardan bir tanesi olan Presta Türk’ü önermekteyiz. Diğer siteleriniz ve bloglarınız için aşağıda vermiş olduğumuz kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Wix

Wix, kullanım kolaylığı ve geniş özellik yelpazesiyle dikkat çeken, oldukça popüler bir bulut tabanlı site oluşturucusudur. Mükemmel görünümlü siteler oluşturmak için mükemmel bir seçenektir. Yüzlerce şablon sunar, böylece sıfırdan başlamak zorunda kalmazsınız. Bu şablonlar düzenlenebilir olduğu için tercihlerinize uygun özelleştirme ve tasarım değişiklikleri yapabilirsiniz. Web siteniz için bir logo tasarlamak istiyorsanız ve Fotoshop bilginiz yoksa, Wix’in logo üreticisini kullanabilirsiniz. Wix aynı zamanda SEO sihirbazı ile birlikte gelir, böylece SEO temellerini öğrenmek zorunda kalmadan yeni web sitenizde arama motoru optimizasyonu stratejilerini hızla uygulayabilirsiniz. Ayrıca, Wix daha fazla işlevsellik eklemek için web sitelerine kurulabilen çok sayıda ücretsiz ve premium uygulama sunar.

Weebly

Kullanıcıların, kodlama veya içerik yönetim sistemlerini öğrenmesine gerek kalmadan kısa sürede web sitesi kurmasını sağlayan ilk tam web tabanlı site geliştiricilerden biridir. Weebly içerisinde fotoğraf galerileri, slayt gösterileri, tamamen özelleştirilebilir profesyonelce tasarlanmış şablonlar, SEO araçları, formlar ve e-ticaret sistemi bulunmaktadır. Weebly’in akıllı telefonlarınızdan veya tabletlerinizden web sitesi oluşturmanıza, düzenlemenize ve yönetmenize olanak veren bir mobil uygulaması da bulunmaktadır. Bu özelliklerin dışında Weebly, web barındırma, alan adı kaydı ve e-ticaret desteğini içeren kapsamlı bir site oluşturma hizmetidir.

Squarespace

Squarespace dikkate değer başka bir önde gelen web sitesi oluşturucusudur. Kurumsal sınıf altyapısı ile öne çıkan ve özellikle ticari kullanıcılara hitap eden en iyi site oluşturma platformlarından biridir. Diğer site oluşturucularının çoğunda olduğu gibi Squarespace bir sürükle bırak ara yüzüne sahiptir ve bu da siteyi birkaç dakika içinde tasarlamanızı sağlar. Squarespace içerisinde sıfırdan başlamak istemeyenler için sağlanan HTML, CSS ve Javascript ile tasarlanmış çok sayıda modern şablon içermektedir. Squarespace, sabit sürücünüzdeki görüntüleri web tarayıcınızda oluşturduğunuz siteye doğrudan sürükleyip bırakmanızı sağlayan bir görüntü yöneticisiyle birlikte gelir.

Tabi ki bu uygulamaların hepsi başta da söylediğimiz gibi küçük blog siteleri için uygun olmaktadır. Daha ciddi projeler için Trabzon Web Yazılım firması olan Presta Türk’ü tercih edebilirsiniz. Sadece Trabzon’da değil tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

Kaynak: https://prestaturk.com

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)