Program, Yazılım, Donanım

Kodi Video Oynatma Programını Full İndir

Merhabalar değerli duslerkulup.com okuyucularımız, bugün sizlere Kodi x86 Bit isimli geişmiş video oynatma programını sunacağız. Tüm videoları filmleri, müzikleri ve diğer medya dosyalarını kolayca görüntüleyerek oynatabilme özelliğine sahip programa sahip olacaksınız. Programın içerisinde bulunan profesyonel araçlar sayesinde mp3, flac, wav ve diğer müzik formatındaki ve daha fazla uzantıdaki müzikleri zahmetsizce oynatabileceksiniz. Çalma listenize ekleyebilecek, tüm video formatlarını kolayca içe aktarıp oynatabilecek, posterleri, afişleri, açıklamaları, bölümleri, sezonları sorunsuz bir şekilde görüntüleyebileceksiniz.

Canlı Tv programlarını da ayrıca anlık olarak izleyip bunları kayıt altına alabileceksiniz. Ayrıca web sitelere de bunu entegre edebilirsiniz. Kayıtlarınızı direkt web sitelerinize aktarabilmiş olacaksınız. Sizler için oldukça kullanışlı olan bu Kodi programına sahip olarak dilediğiniz tüm videoları, filmleri izleyebilecek ve müzikleri dinleyerek keyifli dakikalar geçirebileceksiniz.

indirme

https://cloud.mail.ru/public/2u2g/eTaA3z9kH

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>