Sağlık Köşesi

Kilo Kaybı Her İnsan İçin Aynı Mıdır?

Kilo Kaybı Her İnsan İçin Aynı Mıdır?

Her insanın ideal bir kilosu vardır. Normalde ideal olarak 175 cm uzunluğundaki yetişkin bir erkeğin 70, 165 cm uzunluğundaki yetişkin bir kadının ise 60 kg olması gerekir. Boy değiştikçe ideal kilo da değişir. İnsanlar ideal kilolarına ulaşmak ve onu sabit tutmak ister. Çünkü en düzgün görünümlerine bu kiloda kavuşmaktadırlar. Spor ve düzenli beslenmenin yanında doğal destekleyici ürünlerle kilo kaybı mümkündür.

Metobolik Kilo Kaybı                         

İnsanların metabolik hızları birbirinden farklılık gösterebilir. Metabolizmaları yavaş olan insanlar kilo almaya eğilim gösterirken, metabolizmaları hızlı olan insanlar ya kilosunu korur, ya da kilo verirler. Metabolizma hızına göre kilo kaybı hızı da değişkenlik gösterir.

Eğer kilo kaybı konusunda problem yaşıyorsanız https://www.thelifecoshop.com/ yanınızda. LifeCo kurucusu Ersin Pamuksüzer, katıldığı detoks programından sonra kendini çok daha iyi hissettiğini fark eder. Enerjisi artmıştır ve fazla kilolarını vermiştir. Vücut sistemlerindeki olumlu değişimlerin farkına varmıştır. Bunun üzerine, bundan diğer insanların da faydalanmasını ister. Detoks ve besin takviyesinden doğal gurme gıdalarına, güzellik ve bakım ürünlerinden sağlıklı yaşam araçlarına pek çok alanda üretim sağlayan LifeCo şirketini kurar. Kilo kaybetme konusunda problem yaşıyorsanız bu firmadan satın alabileceğiniz çeşitli doğal destekleyici ürünler, kilo verme serüveninizde size büyük oranda yardımcı olacaktır.

 

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>