Kepçe Kulak Tedavisi Ve Fiyatları

001 2 300x244 Kepçe Kulak Tedavisi Ve Fiyatları

Kepçe Kulak Tedavisi; bir diğer adı ile de biline otoplasti genellikle erke yaşlarda tercih edilen ve çocuklarda genel anestezi ile yapılan bir operasyon şeklidir. Yapısı bozuk olan ve kişilerin rahatsızlık duymalarına neden olan kulak kepçelerinin giderilmesinde hekimler tarafından ameliyathane ortamında yapılan kepçe kulak tedavisi yaklaşık 1 saat kadar sürmektedir. Kişilerin hastanede kamasına gerek duyulamamakta olup, işlemin ardından birkaç saatlik dinlenmeden sonra kişiler güvenle taburcu edilebilmektedir. Operasyon ardından kulaklarda 2 ya da 3 gün boyunca ödem, şişlik ya da morluklar görülebilmekte ve bu durum son derece normaldir. Ayrıca bir aydan fazla bir sürede özel bir bandaj ile geceleri yatılması önerilmektedir.

İple Kulak Estetiği ise; diğer kulak estetiği yöntemlerine göre çok daha kolay uygulanabilen ve kesi olmadan gerçekleştirilen bir operasyondur. Ancak diğer operasyonlara göre kalıcı değil geçici bir görünüm düzeltme metodu olan iple kulak estetiği, günümüzde herkes tarafından sıklıkla tercih edilebilmektedir. Kulak kepçesinin arka kısmından açılan birkaç delik ile yapılan bu ameliyatta kalıcı sonuç beklenmemesinin nedeni iplerin zamanla gerginliğini kaybetmesidir. İstenilen zamanda çıkarılabilir olan ipler, daha sonrasında kalıcı ameliyatlar ile düzeltilerek istenilen sonuçların ömür boyu kalıcı olması da sağlanabilmektedir. Son olarak iple kulak estetiğinde kesi olmamasından dolayı da herhangi bir dikiş olmamasından dolayı kişiler günlük aktivitelerine hemen dönebilmektedir.

Kepçe Kulak Ameliyat Fiyatları hakkında da sizleri bilgilendirebilmemiz için öncelikle hekimimiz Dr. Leyla Arvas ile görüşmeniz ve kendisine muayene olmanız önemli ve gereklidir. Bunun nedeni istediğiniz operasyonun nasıl yapılması gerektiği ve hangi teknikler ile yapılması gerektiğinin sadece doktorumuz tarafından bilinmesi ve bu detaylara göre de hastalara fiyat bilgisinin verilmesi gerektiğidir. Aksi halde muayene olmadan sizlere Kepçe Kulak Ameliyat Fiyatları hakkında yanlış bilgi vermek istemeyiz. Sizler de kepçe kulak ameliyatları ve diğer kulak estetiği ameliyatları alanında hekimimizden detaylı bilgi almak için internet sayfamızda yer alan iletişim formundan bizlere ulaşabilir ya da direk olarak 0530 068 44 33 telefondan bilgi alabilirsiniz.

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...

Kameralı Sohbet