Dinimiz İslam

Kaybolan Eşyaları Bulmak İçin Okunabilecek Dualar

kaybolan eşyaları bulmak için okunacak dua

Saygıdeğer düşler kulübü okuyucularımız, bu konumuza ulaştıysanız eğer yüksek ihtimal bir kaybolan eşyanız var. Değerli eşyalarımız en olmadık zamanlarda kaybolurlar nedense. Her zaman göz önünde olan bir eşyamız tam işe yarayacağı zaman bulunamaz. Bazende acil olarak bulunması gerekebiliyor. Kaybolan eşyalarınızı bulmak için okuyabileceğimiz dualar var. Öncelikle bir eşyayı kaybettiğinizde bulmak istediğinizde besmele çekip, kalpten bulma yönünde niyet edip Fatiha suresini okumanız oldukça faydalı olacaktır.

Bir eşyasını veya değer verdiği bir malzemeyi kaybeden veya çaldıran kişi, iki rekât namaz kıldıktan sonra şöyle dua ederse Yüce Mevlamız o kuluna inşallah yardım eder.

Başka bir rivayete göre
Kaybolan, çalınan birşeyi bulmak için, hergün yirmibeş kere, “Ya cami’annasi liyevmin la raybe fihi innallahe la yuhlifül mi’ad icma’ beyni ve beyne…” duasını okumalıdır. Buluncaya kadar okumalıdır. Duanın sonuna da kaybolan şeyin ismini söylemelidir.

Kayıp eşyaları bulmak için başka bir yöntemde SUBHANALLAH söylemektir. Özellikle unutkan ev hanımları bu mucizevi kelimeden bir çok zaman faydalanabilir. Misal olarak evdesiniz ve az evvel elinizde birşey vardı ve ne olduğunu , nereye bıraktığınızı unuttunuz. Aradınız bulamadınız, daraldınız, sanki birileri alıp sakladı. SUBHANALLAH deyin, birkaç defadan sonra pat diye önünüze çıkacaktır.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>