Kaybolan Eşyaları Bulmak İçin Okunabilecek Dualar

kay%C4%B1p kaybolan e%C5%9Fyay%C4%B1 bulma duas%C4%B1 Kaybolan Eşyaları Bulmak İçin Okunabilecek Dualar

Saygıdeğer düşler kulübü okuyucularımız, bu konumuza ulaştıysanız eğer yüksek ihtimal bir kaybolan eşyanız var. Değerli eşyalarımız en olmadık zamanlarda kaybolurlar nedense. Her zaman göz önünde olan bir eşyamız tam işe yarayacağı zaman bulunamaz. Bazende acil olarak bulunması gerekebiliyor. Kaybolan eşyalarınızı bulmak için okuyabileceğimiz dualar var. Öncelikle bir eşyayı kaybettiğinizde bulmak istediğinizde besmele çekip, kalpten bulma yönünde niyet edip Fatiha suresini okumanız oldukça faydalı olacaktır.

Bir eşyasını veya değer verdiği bir malzemeyi kaybeden veya çaldıran kişi, iki rekât namaz kıldıktan sonra şöyle dua ederse Yüce Mevlamız o kuluna inşallah yardım eder.

Başka bir rivayete göre
Kaybolan, çalınan birşeyi bulmak için, hergün yirmibeş kere, “Ya cami’annasi liyevmin la raybe fihi innallahe la yuhlifül mi’ad icma’ beyni ve beyne…” duasını okumalıdır. Buluncaya kadar okumalıdır. Duanın sonuna da kaybolan şeyin ismini söylemelidir.

Kayıp eşyaları bulmak için başka bir yöntemde SUBHANALLAH söylemektir. Özellikle unutkan ev hanımları bu mucizevi kelimeden bir çok zaman faydalanabilir. Misal olarak evdesiniz ve az evvel elinizde birşey vardı ve ne olduğunu , nereye bıraktığınızı unuttunuz. Aradınız bulamadınız, daraldınız, sanki birileri alıp sakladı. SUBHANALLAH deyin, birkaç defadan sonra pat diye önünüze çıkacaktır.

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>