Program, Yazılım, Donanım

Katiplik On Parmak Klavye Çalışma Programını İndir

katiplik çalışma programı

Katiplik sınavları zabit katibi, icra katibi gibi alanlarda kamuya personel alımları oluyor. Adalet bakanlığı, yargıtay, yüksek seçim kurulu, ceza evleri ve tevfikiyeleri kurumlara kamuya memur olarak katip olmak istiyorsanız sıkı bir çalışma gerekiyor. Katiplik için onparmak klavye kullanırsanız daha çok kelime yazabilirsiniz. 3 Dakikada en az 90 kelime yazma kriteri isteyen devlet kurumları katipler için sözlü mülakatta getirildi. Bu sebeple mülakata kalabilmek için katipliğe çalışmanız gerekiyor.

Katip Nasıl Olurum? Onparmak Nasıl Çalışırım?

Bu konuda sizlere yardımcı olmak adına program sunacağız. Tamamen ücretsiz olan program sayesinde katiplik için gereken kelime sayısına fazlasıyla ulaşacaksınız.

İsterseniz Q isterseniz F klavye olarak katipliğe on parmağınızla çalışacaksınız. Program sayesinde 3 dakikada en az 120 kelime yapabileceksiniz.

Katiplik İçin 90 Kelime Üzeri Nasıl Yazarım?

Metinler sınavdan 1 hafta önce yayınlanır bu doğrultuda sizlerde programa ekleyerek çalışabilirsiniz.

indirme

https://turbo.to/39nurl87a5jh.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>