Motorlu Araçlar

Karşıyaka Oto Ekspertiz

İkinci el otomobil alım satımları için daima yanınızda olan, araçların durumunu analiz ederek sizlere rapor sunan ekspertiz servisleri maddi kayıp yaşamamanız için faaliyetlerini sürdürmektedir. İzmir’in en iyi ekspertiz servisi olan Karşıyaka oto ekspertiz ne tür işlemler ile kontrol sağlıyor, hangi teknoloji ile hangi donanımlar ile muayene ediyor aşağıda maddelenmiştir.
Kaporta Kontrol
Aracın boyalı olup olmadığı
Mekanik aksam
Yanal Kayma
Silindir kapan contası kontrolü
Fren sistemi ( baskı balata )
Motor güç testi ( aracınızın kaç beygir olduğunu gösterir rapor )
Oto Ekspertizin Önemi 1 Nisan 2019 tarihinden sonra araç alım satımlarında ekspertiz servis raporu zorunlu hale gelecektir. Bu yasal zorunluluk tamamen araç sahiplerini lehine bir işleyiştir. Amaç, kaza riski taşıyan, hareket halinde teknik aksaklıklar yaşatacak, can güvenliğinizi riske edecek durumların önüne geçmektir.
En çok rastlanan durumlar nelerdir? Genellikle ekspertiz servislerine gelen araçlarda kilometre orjinal çıkmamaktadır. İkinci el arabalarında bir çoğunda kilometre düşürülerek satılmak istenmektedir. Boyalı olarak araçlarda değişensiz, boyasız, fabrika çıkışlı boya gibi satışı hızlandırmaya yönelik söylemler olabiliyor. Ancak yıllardır tecrübe ve uzman usta kadromuz İzmir’in en iyi ekspertiz servisi olma yolunda kararlılıkla devam etmekte olup mağduriyet yaşanmaması adına hizmet vermektedir.

Karşıyaka oto ekspertiz

Verdiğimiz hizmetler içerisinde Quattro sistem olarak geçen ileri düzey teknolojik cihazlar kullanılmaktadır. 4×4 araçlar, jeepler, Offroad tutkunları ve binek araçlarınız için tarafsız, gerçek ekspertiz raporu sunmaktayız. Alıcı-satıcı içinde farklı bir rapor verilmeden o an ki aracın durumu iletilir. Satın alıp almamak tamamen kişilerin kararıdır. Güvenli rapor sunmak ikinci el ekspertiz hizmetinin en temel ilkesidir.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>