Program, Yazılım, Donanım

Kablosuz İnternetinize Bağlananları Görme Programını İndir

wireless bağlananları görme

Değerlli düşler kulup takipçilerim wireless internet kullananlar için çok yararlı olabilecek bir programı paylaşıyorum.Kablosuz bağlantınıza girenleri veya wireless şifrenizin kırıldığınızdan şüphe ediyorsanız bunu tespit edebilirsiniz.Ayrıca internet yavaşlığınızın nedeninide bu yolla tespit edebilirsiniz.Bağlantılı olanların bağlantılarınıda kesebilirsiniz.Aşağıdaki resimdede gördüğünüz gibi ilk olarak görülen benim evimdeki kablosuz modemdir.Alttakide bilgisayar ile bağlantımdır. 

internetimi kimler kullanıyor

Wireless Network Watcher programı ile aşağıda olduğu gibi ip adresini, bilgisayar ismi,biglisayar anakart  modeli,bağlanı saatine kadar tespit edebilirsiniz.

http://link.tl/LiSG

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Biz komşuyla beraber kullaniyoruz beraber oduyoruz modem onlarda benim nereye girdigimi görebilirmi

    1. @Aslı hayır böyle birşey söz konusu değildir, uzaktan yardım programlarını kullanmadığınız ve bilgilerinizi paylaşmadığınız sürece problem olmayacaktır.

  2. indirdim denedim on numara ama nereden engelleme yapılıyor onu bulamadım ama tavsiye ederim..

    1. @bülent kaskun malesef engelleme yapılmıyor.Kablosuz ağınızı ya şifrelersiniz şifreliysede şifrenizi değiştirerek bir önlem alabilirsiniz.

    1. @furkan yanar engelleme konusunda bizimde bilgimiz yok bu sadece görmenizi sağlıyor.Şöyle bir tedbir alabilirsiniz.Kablosuz ağınıza şifre koyabilirsiniz var ise değiştirebilirsiniz.Modeminizi kapatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>