Program, Yazılım, Donanım

K-lite Mega Codec Pack Son Sürüm Türkçe İndir

k-lite mega codec pack

Merhabalar sevgili düşler kulüp okuyucularım, sizlere bugün K-Lite Codec Pack video ve ses oynatma programını türkçe ve son sürüm olarak sunacağım.K-Lite Codec Pack programı bilgisayarınızda bulunması gereken kodek programlarından biridir. Eğer bilgisayarınızda sağlam kodekleriniz yoksa film izlemede ya da müzik dinlemede sorunlar yaşayabilirsiniz. Çoğu zaman açamadığınız ses ya da video dosyaları olur. Bunun başlıca nedenlerinden biri medya dosyalarının kodeklere ihtiyaç duymasıdır. K-Lite Codec Pack bu konuda oldukça başarılı bir yazlım olup alanında en çok tercih edilen yazılım diyebiliriz. Ayrıca film, müzik ripleme gibi işlemler de yapıyorsanız ya da bu işlere meraklıysanız yine sisteminizde olması gereken bir kodek paketi. Bu kodek paketi ücretsiz olup Windows 2000, XP, 2003, Vista ve Windows 7 işletim sistemleri ile uyumludur.

duslerkulup indirme linki (1)

http://turbobit.net/4yxpy9aclcrg.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Ayrıca aşağıdaki linke tıklayarak resimde görmüş olduğunuz kurtlar vadisi pusu aksaçlı müziğini dinleyebilirsiniz: 

https://www.duslerkulup.com/kurtlar-vadisi-pusu-aksacli-muzigi-dinle-veya-indir.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. DAHA EVVELKİ CODEC SÜRÜMLERİ MÜKEMMEL OLUP, MPC-HC AYRI OLMAKSIZIN YÜKLENİYORDU. ARTI TÜM DİLLERE İSTEĞE BAĞLI, ÇEVRİLEBİLİYORDU.İKİ VERSİYONU VARDI. CODEC CLASİS BİRDE MEGA VARDI. YA ŞİMDİ NE OLDU DA BU CODEC”LER MEVCUT SÜRÜMLERİ İLE KALDIRILDI.??? .YENİ 1O VESAİRE VERSİYONLARI ÇIKTI BİZİMDE K-LİTE CODECLE YOLLARIMIZ AYRILDI. TÜR ARKADAŞLAR İLE İSTİŞARE YAPTIK . VENİ CODEC LER BİLGİ SAYARA, KURULUMU YAPILAMIYOR ZOR BELA KURULSADA VERİMLİKALİTEDEN ESER YOK. SAHİ TEKNOLOJİ DEN MEMNUN OLAN VARSA . , E- POSTAMA TÜRKÇE YANIT VERMESİNİ BEKLİYORUM. SELAM VE SAYGILARIMLA…

    1. @hilmi sağlam belirttiğiniz sorununuz için k-lite codec programının resmi web sitesine mail yoluyla ulaşarak sorununuz hakkında bilgilendirme yapabilirsiniz.Belki dikkate alınır başkalarının sorununada çözüm olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>