Program, Yazılım, Donanım

JRiver Media Center Eğlence Programı Full İndir


Sevgili duslerkulup takipçilerimiz, JRiver Media Center isimli program windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda tam bir eğlence merkezine dönüştüren her şeyi bir arada barındıran oldukça başarılı bir medya yazılımıdır. Bilgisayarınızı streo hoparlöre, televizyona, dijital kameraya veya MP3 Player‘a bağlayabileceksiniz. Şuana dek kullanılan bütün formatlarda dosya oynatma yeteneğine sahip olması itibariyle birçok kullanıcıya hitap etmektedir.

DLNA destekli bir televizyonunuz veya bu teknolojiyi kullanan herhangi bir cihaza sahipseniz bilgisayarınız üzerinde bulunan bütün medya dosyalarını o cihaza gönderebilirsiniz. Bu sayede kablo derdi olmadan HTPC teknolojisiyle işi halledebilirsiniz. Gelişen teknolojinin nufüzü ile kablo israfını önleyip birçok multimedya araçlarına bağlantı sağlayabileceksiniz. Dorğusal olarak media center programıyla çok fonksiyonel olarak kullanabileceksiniz.

indirme

https://cloud.mail.ru/public/29m8/48GVdaXh7

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>