Cep Telefonu ve Teknoloji

İtunes Olmadan İphone Cihazlarına Veri Aktarmanın Yöntemi

itunes olmadan iphone bağlanma

Değerli takipçilerimiz, bugün sizlere iPhone telefonlara itunes programı olmadan müzik atamamaktasınız normalde. İtunes programıda bağlantı sorunları gibi sıkıntılar yaşatmaktadır. Aiseesoft FoneTrans programı sayesinde yalnızca müzik değil istediğiniz dosyayı, resimleri atabilirsiniz. Resim yükleyebilir veya silebilirsiniz. Bilgisayardan iPhone’a dosya transferi yapabileceğiniz bir programdır.

iphone bilgisayara bağlanma

Aynı zamanda iPhone cihazdaki dosyaları da bilgisayara indirebilir yedekleme yapabilirsiniz. Tüm iOS sürümlerini destekleyen Aiseesoft FoneTrans yazılımı ile yedekleme de yapabilirsiniz veya diğer Apple veya iPhone cihazınıza veri aktarımı yapabilirsiniz. Programı portable olarakta kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey programı indirmek ve usb bağlantısı ile bilgisayara bağlamak olacaktır.

İndirme linki: https://userscloud.com/1t8nu0jufvp7

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>