İş Ayakkabısı Seçenekleri Ema’da

G0JDgv İş Ayakkabısı Seçenekleri Ema’da

İş güvenliği ayakkabıları kullanılması gerekli olmakla beraber, belirli işlerde zorunluluk haline gelmiştir. Bu iş güvenlik ayakkabıları oldukça dayanıklı olmakla beraber ayağın korumasını en üst düzeyde sağlar. Sitemizde birçokiş güvenlik ayakkabısıbulunmaktadır. Dayanıklılık ve rahatlığın birleştiği ema iş ayakkabıları sitemizde birçok farklı seçenek çeşitleriyle mevcuttur.

 

Hekla BD iş güvenlik ayakkabısı: Yeni sürüm üretimdir. Kompozit burun ön korumasıyla birlikte darbe ve baskı direncine karşı koruma sağlar. Paslanmaz özelliklidir. Elektrik, sıcak ve soğuk ortamlara karşı özel koruma sağlar. Numara seçenekleri 40 ile 47 arasında mevcuttur. Her ayak yapısına uyarak, taraklı ayaklarda rahatlık sağlamaktadır. Alt koruma bakımından kevlar ve çelik ara kabanlı üretimlerimiz mevcuttur. Diğer üretim iş ayakkabılarına göre oldukça hafif olması sebebiyle ayağı yormaz veya ağrıtmaz. Baskılı vidala deri ile üretilmiştir. İçyapısı yüksek tabanlı olup ayağın nefes almasını sağlar. Oldukça konforlu olan bu iş güvenlik ayakkabıları aşınmaya ve terletmeye karşı ayağınızı korumaktadır. Dış tabanı çift yoğunlukludur. Darbe emici geniş kalıba sahiptir. Yumuşak olması sebebiyle ayağınızın her daim rahatlığı söz konusudur. Çift cırt bantlı olup, ayakkabının hiçbir yerinde metal aksam bulunmaz.

 

Rock CD iş güvenlik ayakkabısı: Dayanıklılığı ile bilinen yeni versiyon iş ayakkabılarıdır. Kompozit burunlu ön koruma sağlayan ayakkabılar baskı direnci ve darbe direncine karşı yüksek korumalıdır. 40 ve 47 numara arasında seçenekler mevcuttur. Sıcak ve soğuk havalara karşı dayanıklıdır. Paslanmaz özelliği sahip olması ile aynı zamanda çelik burunlu ayakkabılara göre oldukça hafiftir, ayağı yormaz. Su geçirmez yapısı ile yağmurlu hava ve sulu ortamlara göre özel olarak tasarlanmıştır. Kevlar ve çelik taban olarak üretilmiştir. Yüksek tabanı ile ayakkabının nefes almasını sağlayarak ayağın terlemesine karşı önlem alır. Aşınmalara karşı dayanıklı iç astarı bulunmaktadır. Cilt vidala deriden üretilerek %100 sığır derisidir. Özel olarak ayak konforu sağlayan bu ayakkabılar geniş kalıp olarak tasarlanmıştır. Emici darbe yumuşaklığı sayesinde ayak için en uygun konforu sağlamaktadır.

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)