İphone X Açılmama, Siyah Ekran, Donma Sorununa Kesin Çözüm

D7a86l İphone X Açılmama, Siyah Ekran, Donma Sorununa Kesin Çözüm

Saygıdeğer duslerkulup.com ziyaretçilerimiz, İphone X cihazları piyasaya çıktı. İphone  6-7-8-X Modellerde açılmama sorunu yaşatmaktadır. Siyah ekran, donma, açılmama problemi iphonelarda çok sık görülmektedir. Yaşanan problemin devamlılığı olmaması adına veya anlık olarak iletişiminizin kopmaması için sorunu çözmek gerekir.

İphone X Açılmama, Siyah Ekran, Donma Sorununa Kesin Çözüm

İphone bu kadar önemli ürünler çıkartırda ve büyük paralara satışa sunar da çözüm sağlatmazmı. İphone X, 7-8 modellerinde donma, siyah ekran, logoda takılma, açılmama sorunlarına çözüm sağlanması gerekir.

Ekran siyah veya düğmeler yanıt vermiyor olsa da aygıtınızı yeniden başlamaya zorlayabilirsiniz. Şu adımları izleyin:
m2nr7P İphone X Açılmama, Siyah Ekran, Donma Sorununa Kesin Çözüm
iPhone X, iPhone 8 veya iPhone 8 Plus’ta: Sesi Aç düğmesine basıp hemen bırakın. Sesi Kıs düğmesine basıp hızlıca bırakın. Ardından, Apple logosunu görene kadar Yan düğmeyi basılı tutun.

iPhone 7’de veya iPhone 7 Plus’ta: Apple logosunu görene kadar Yan düğmeyi ve Sesi Kıs düğmesini en az 10 saniye boyunca basılı tutun.

iPhone 6s ve önceki modellerde, iPad’de veya iPod touch’ta: Apple logosunu görene kadar Ana Ekran düğmesini ve Üst (veya Yan) düğmeyi en az 10 saniye boyunca basılı tutun.
8YJ92k İphone X Açılmama, Siyah Ekran, Donma Sorununa Kesin Çözüm
Cihazınız halen açılmazsa eğer;

İphone cihazınızı şarja takın ve 1 saat bekleyiniz. Birkaç dakika bekleyin şarj simgesi çıkacaktır.

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>