Cep Telefonu ve Teknoloji

İphone X Açılmama, Siyah Ekran, Donma Sorununa Kesin Çözüm

iphone x açılmama sorununa çözüm

Saygıdeğer duslerkulup.com ziyaretçilerimiz, İphone X cihazları piyasaya çıktı. İphone  6-7-8-X Modellerde açılmama sorunu yaşatmaktadır. Siyah ekran, donma, açılmama problemi iphonelarda çok sık görülmektedir. Yaşanan problemin devamlılığı olmaması adına veya anlık olarak iletişiminizin kopmaması için sorunu çözmek gerekir.

İphone X Açılmama, Siyah Ekran, Donma Sorununa Kesin Çözüm

İphone bu kadar önemli ürünler çıkartırda ve büyük paralara satışa sunar da çözüm sağlatmazmı. İphone X, 7-8 modellerinde donma, siyah ekran, logoda takılma, açılmama sorunlarına çözüm sağlanması gerekir.

Ekran siyah veya düğmeler yanıt vermiyor olsa da aygıtınızı yeniden başlamaya zorlayabilirsiniz. Şu adımları izleyin:
iphone x açılmama sorunu ve çözümü
iPhone X, iPhone 8 veya iPhone 8 Plus’ta: Sesi Aç düğmesine basıp hemen bırakın. Sesi Kıs düğmesine basıp hızlıca bırakın. Ardından, Apple logosunu görene kadar Yan düğmeyi basılı tutun.

iPhone 7’de veya iPhone 7 Plus’ta: Apple logosunu görene kadar Yan düğmeyi ve Sesi Kıs düğmesini en az 10 saniye boyunca basılı tutun.

iPhone 6s ve önceki modellerde, iPad’de veya iPod touch’ta: Apple logosunu görene kadar Ana Ekran düğmesini ve Üst (veya Yan) düğmeyi en az 10 saniye boyunca basılı tutun.
iphone açılmama sorunu ve çözümleri
Cihazınız halen açılmazsa eğer;

İphone cihazınızı şarja takın ve 1 saat bekleyiniz. Birkaç dakika bekleyin şarj simgesi çıkacaktır.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>