Cep Telefonu ve Teknoloji

IP TV Android Tv İzleme Uygulamasını Full Son Sürüm Yükle

ip tv bedava full indir

Değerli duslerkulup.com takipçilerimiz, bugün sizlere android telefonlarınızda, tabletlerinizde kullanabileceğiniz IP TV uygulamasını sunacağız. Google playden ip tv, televizyon izleme uygulamasını indirmek istediğinizde ücret ödemek zorunda kalıyordunuz. Artık İp tv programını indirirken hiçbir para ödemeyeceksiniz.

ip tv android izleme uygulaması

Tamamen ücretsiz bir şekilde kurup tüm kanalları açık olarak bedava izleyebileceksiniz. Kanal listelerinin tümü açık olduğu IP TV uygulamasını son sürüm türkçe indirebilirsiniz. İp tvyi telefonunuza, tabletinize kısaca akıllı cihazınıza yükleyerek nerde olursanız olun tüm kanalları hd, donmadan izleyebilirsiniz. Kota sorunu yaşamak istemiyorsanız wifiye bağlanabilirsiniz. Avrupa maçları dahil birçok spor programlarınıda bedava izleyebilirsiniz.

 

duslerkulup indirme linki (1)

http://link.tl/18z6n

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>