İnternetten canlı tv nasıl izlenir?

İnternetten canlı tv nasıl izlenir?
Nn6XQa İnternetten canlı tv nasıl izlenir?
İnternet, birçok alışkanlığımızı doğrudan etkilediği gibi, televizyon izleme alışkanlığımızında önüne geçmeyi başardı. Günümüzde uydu üzerinden yayın yapan birçok televizyon kanalı, canlı yayınlarını internet siteleri üzerinden seyirciyle paylaşmakta. Ancak, kanalların internet sitelerine tek tek girip, yayın akışı ve canlı yayın sayfalarını gezmek televizyonda zap yapmaya benzemediği gibi ciddi zaman kayıplarına yol açmakta. Tüm bu problemlerin önüne geçmek isteyen canlitv.com’u ziyaretçilerimiz için inceledik.

Türkiye’nin ilk online yayın platformu olan canlitv.com, ziyaretçilerine televizyon ile ilgili birçok alanda ücretsiz hizmet sağlamaktadır. Canlı tv, başta Türkiye olmak üzere, Azerbaycan, KKTC ve Almanya gibi bir çok ülkenin önemli televizyon kanallarının canlı yayınlarını ziyaretçileriyle paylaşmaktadır. Kanal listesinin solunda bulunan blog kısmı sayesinde, ziyaretçilerin televizyon dünyasında yaşanan son dakika gelişmelerinden haberdar olmasını sağlayan internet sitesi, kullanışlı arayüzüyle dikkat çekmektedir.
pbqAQr İnternetten canlı tv nasıl izlenir?
Televizyon izlemek isteyen kişilerin ihtiyaçlarının tek bir platformda toplandığı internet sitesinde yer alan yayın akışı sayfası sayesinde ziyaretçiler, hangi kanalda, hangi programın yayınlandığını ve yayınlanacağını da en kolay yoldan görebilmektedir.

Televizyon izleme alışkanlığını bambaşka bir boyuta taşıyan canlitv.com sayesinde, televizyon izlerken, dilediğiniz kanala geçiş yapabilir, kanalda hangi programın yayınlandığını ve yayınlanacağını görebilir, kanalın iletişim ve frekans bilgilerine ulaşabileceksiniz.
YQ2yo2 İnternetten canlı tv nasıl izlenir?
Sizler de canlitv.com linkine giderek, sayfada yer alan tv kanallarına hızlı ve kaliteli bir şekilde ulaşabilir, izleyeceğiniz programların yayın saati ve tarihlerine öğrenebilirsiniz.

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>