İnternetim Var İnternete Bağlanamıyorum Kesin Çözümü

internet vergisi ic%CC%A7in yu%CC%88zde 50 zam 2 İnternetim Var İnternete Bağlanamıyorum Kesin Çözümü

Değerli duslerkulup.com okuyucularımız, genelde laptoplarda ve tabletlerde internet bağlantı problemleri yaşanmaktadır. İnternetim var internete bağlanamıyorum diyenler, wifi bağlandı tarayıcı internete girmiyor, bağlantılarda sinyal var fakat internete girmiyor, wifi bağlandı diyor internete girmiyor sorunlarına kesin çözüm olacaktır. İnternete bağlanamama sorunlarının temel sebebi engelleyen bazı özellikler olabilir. Xp/ Vista/ Windows 7/ Windows 8/ Windows 10 gibi işletim sistemlerinde sorun yaşanmaktadır. Gerekli çözümler bunların hepsini kapsayacaktır. Cep telefon, bilgisayar, laptoplarda problem yaşayanlar çözüme ulaşacaklardır. 

İnternetim Var İnternete Bağlanamıyorum Kesin Çözümü

İnternetiniz, modeminizin power, dsl, wifi, internet, port bağlantılarının kesintisiz eksiksiz olduğundan emin olmalısınız. İnternet bağlantınız için bilgisayarınızda enternet driveri yüklü olmayabilir. Driver kontrolünüzü sağlamak için, bilgisayarım butonuna sağ tıklayıp – özellikler ve aygıt yöneticisine basınız. Ünlem işareti olarak gördüğünüz kısım varsa sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştir demelisiniz. Kablolu olarak girmeyi deneyiniz. Bağlantıda internet sorunu yaşamıyorsanız demekki sorununuz ya donanımsal yada bilgisayarınızda yazılımsal. Laptop veya masaüstü bilgisayarınızda veya cep telefonlarınızda wifi adaptörü dediğimiz entegre kaynaklı hasar almış olabilir.

Reklams%C4%B1z internet İnternetim Var İnternete Bağlanamıyorum Kesin Çözümü

İnternetiniz var yukardakileri denedim ama olmadı diyorsanız;

Denetim masasına giriyoruz, yönetimsel araçlara gireceksiniz ve hizmetler sekmesine tıklayacaksınız. Ardından SSDP Bulma kısmına çift tıklayınız. Başlangıç türünün elle olması yanlıştır. Otomatik olarak seçip tamam deyiniz.

Eee Halen Çözülmedi diyenleri de duyar gibiyim.

DNS adresleri kısmına ip girmiş olmanızdan kaynaklı wifi modunda internete bağlanamıyor olabilirsiniz. Hemen değiştirmek için denetim masasına çift tıklayıp ağ bağlantılarınıza sağ tıklayıp özellikler deyiniz. Yerel ağ bağlantısına tıklayınız. Özelliklere basınız. İnternet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4) ‘e çift tıklayıp Otomatik olarak bir IP adresi al ve DNS sunucu adresini otomatik olarak al deyiniz.  

Tanımlanamayan Ağ – İnternet Erişimi Yok Hatası Çözümü:

Ağ sürücüsünü güncelleme yöntemi:

1. Başlat menüsünü açın.
2. Arama kutucuğuna devmgmt.msc yazıp Enter’a basın.
3. Ağ kartınızı seçin ve sağ tıklayın.
4. Özellikler’e tıklayın.
5. Özellikler penceresinde “Sürücü” sekmesi altındaki “Sürücüyü Güncelle” butonuna tıklayın.
6. Güncellemeleri yükledikten sonra bilgisayarınız başlatın.

 TCP/IP yığınını sıfırlayın. Bu da dns sıfırlama yöntemi olarak bilinmektedir. DNS adresleri internete bağlanamama sorunlarında temeli kapsar.

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>