Program, Yazılım, Donanım

İnternet Download Manager(IDM) Güncelleme Uyarısını Kapatma


Merhabalar değerli okuyucularımız, bugün sizlere İnternet Download Manager (IDM) programı internetten izlediğiniz her türlü videoları izlemeye olanak sağlıyor. İnternetten video indirme konusunda çok fonksiyonel araç olan indirme programı İDM sayesinde birçok video program oyunu yüksek hızda indirebilme seçeneğiniz doğuyor. Kontrollü ve indirdiğiniz program v.s gibi duraklatma ve yeniden başlatma seçeneği sunmaktadır. İnternet download Manager programını full olarak crackledikten sonra yapmanız gereken bir durum güncelleme kontrolü olacaktır. İDM programı belirli aralıklarda güncelleme kontrolü yaparak programın üst versiyonlara yükseltilmesini sağlamaktadır. Güncellemeyle beraber programın orjinalliği bozuluyor. Ve bu bozulmayla beraber programı tekrardan orjinaliyle indirmekle uğraşıyorsunuz. Bu duruma çözüm sunacağız.

İnternet Download Manager(IDM) Güncelleme Uyarısını Kapatma

  1. Başlat butonuna basıp regedit.exe yaz ve enter tuşuna basın.
  2. HKEY_CURRENT_USER Software DownloadManager  üzerini tıklayın ve sağ menuden LastCheck kısmını çift tıklayın.
  3. 4. GG / AA / YY biçiminde seçtiğiniz herhangi bir gelecekte tarihini değiştirin. Örneğin 01/01/25 gibi bir rakam yapabilirsiniz.
  4. Regediti kapatıp yeniden başlatın. 

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>