Program, Yazılım, Donanım

Internet Download Manager v6.36 Son Sürüm 2020 İndir


Değerli duslerkulup.com okuyucularımız bugün sizlere IDM 6.36 versiyonlu sürümü sizlere sunacağız. Açılımı ile Internet Download Manager fonksiyonel olarak internet üzerinden birçok videoyu hem yüksek hızda hemde indirmek, yedeklemek istediğiniz videoları film ve dizi içeriklerini yedekleyebilmiş olacaksınız.  Dosya indirme hızını 5 katına kadar arttırabilir. IDM, normal dosya indirmenin yanında indirme işleminin duraklatılması veya sonra indirmek üzere zamanlanması gibi özellikleriyle de çok önemli konuma sahiptir.

Çünkü yapılan indirmeler olası duraklatma ve sonradan devam süreçlerinde dosya bozulabilme durumları olabiliyor. Bu sebeple birçok kişinin istediği indirme zaman dilimlerine kolaylık sağlıyor. En büyük özelliklerinden biriside elektrik kesintisi veya ani kapanmalar neticeninde oluşan indirmelerin yarıda kalması, irtibat kopması gibi vaziyetlerinde, indirme işleminin sonradan devam edebilmesini sağlar. İnternetten birçok video, film, dizi indirebilmiş olacaksınız. Şimdiden iyi indirmeler ve seyirler dileriz 🙂

indirme

https://letsupload.co/4SwTc/IDM.6.36.B7.rar

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>