Program, Yazılım, Donanım

İnternet Download Accelerator İndirme Programını Full İndir

internet download accelerator programını yükle

Merhabalar düşler kulübü takipçilerimiz, bugün sizlere Internet Download Accelerator isimli programı sunacağım. İnternetten video, dosya indirmek oldukça zordur. Artık öyle bir sosyal ortam oluştuki oldukça fazla vidyo paylaşımı gerçekleşmekte. Geçtiğimiz zamanlarda internet downloader manager programını biliyorsunuzdur. Bu tarzda yepyeni bir video indirme programı piyasaya çıktı ve bu rakip olacak tarzda. Internet Download Accelerator programı sayesinde açtığınız videoların sağ üst köşesinde çıkan videoyu indir sekmesiyle herhangi bir filim sitesinden, youtubeden, vimeodan, facebooktan ve daha nicesinden istediğiniz videoları bilgisayarınıza indirebilirsiniz rahatlıkla.

internetten video indirme sürümünü full yükle

Programı kurarken antivirüsünüzü devre dışı bırakmalısınız çünkü içerisinde bulunan keygen, crack dosyaları antivirüsler tarafından kaçak yazılımlara önlem amaçlı olarak yapıldığından virüslü gibi tanınıyor. İnternet download manageri yetersiz bulanlar için oldukça tercih edilebilir bir yazılım. Programı kurduğunuzda ingilizce olsa bile view isimli menüye tıkladığınızda Language başlığı altındaki dil listesinden Turkish’i seçtiğinizde program tamamen Türkçe oluyor.

İndirme linkleri:

https://cloud.mail.ru/public/5fe617417d18/IDA.6.1.1.1443.rar

https://mega.co.nz/#!ooo2SLzQ!wel89ZwLzGlMO5ut9Nrk8XVjnlq8WhFWsEzAGrM8a-c

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZGNCkZWRYP5fox3wYvxYp1b8adtSbmTkUV

 

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>