Oyun Dünyası

Internet Cafe Simulator Android Oyununu Yükle

internet cafe simülatör oyununu indir

Merhabalar değerli okuyucularımız, internet kafelere uzun yıllar gitmişsinizdir. Sizlerde internet kafeye gitmiş gibi nostalji yaşayabilirsiniz. Çünkü artık laptoplar ve cep telefonları ile birlikte evde internet münasebetiyle pek fazla internet kafelerine gidilmemektedir.

İnternet Cafe Simulator oyunu sayesinde kendinizi adeta internet kafe sahibi gibi hissetmiş olacaksınız. Oyundaki öncelikli amacınız bir cafe yeri kurmanız olacaktır. Bilgisayarlarınızı doğru bir şekilde yerleştirip, bilgisayarlarınızı işletmeci olarak yerleştirin.

Simülasyon edeceğiniz oyunun şehirde etkileşime girebileceğiniz ve birçok etkinliğe katılabileceğiniz oyunda evinizin ve internet kafe kirasını ödemek için çalışıyorsunuz. İnternet kafenize gelen müşterilerinizi tatmin etmeniz gerekiyor. Şık ve güçlü bilgisayarları kuruyor ve kafenizde yasadışı iş de yapabiliyorsunuz. İllegal işler yaparken çok dikkatli olmanız gerekiyor ve internet kafenizi oyunda, bilgisayarda ve çok sayıda uygulama ile geliştirebiliyorsunuz.

indirme

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.CheesecakeDev.InternetCafeSimulator&hl=en_US

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>