Internet Cafe Simulator Android Oyununu Yükle

%name Internet Cafe Simulator Android Oyununu Yükle

Merhabalar değerli okuyucularımız, internet kafelere uzun yıllar gitmişsinizdir. Sizlerde internet kafeye gitmiş gibi nostalji yaşayabilirsiniz. Çünkü artık laptoplar ve cep telefonları ile birlikte evde internet münasebetiyle pek fazla internet kafelerine gidilmemektedir.

screen 7.jpg?h=355&fakeurl=1&type= Internet Cafe Simulator Android Oyununu Yükle

İnternet Cafe Simulator oyunu sayesinde kendinizi adeta internet kafe sahibi gibi hissetmiş olacaksınız. Oyundaki öncelikli amacınız bir cafe yeri kurmanız olacaktır. Bilgisayarlarınızı doğru bir şekilde yerleştirip, bilgisayarlarınızı işletmeci olarak yerleştirin.

screen 9.jpg?h=355&fakeurl=1&type= Internet Cafe Simulator Android Oyununu Yükle

Simülasyon edeceğiniz oyunun şehirde etkileşime girebileceğiniz ve birçok etkinliğe katılabileceğiniz oyunda evinizin ve internet kafe kirasını ödemek için çalışıyorsunuz. İnternet kafenize gelen müşterilerinizi tatmin etmeniz gerekiyor. Şık ve güçlü bilgisayarları kuruyor ve kafenizde yasadışı iş de yapabiliyorsunuz. İllegal işler yaparken çok dikkatli olmanız gerekiyor ve internet kafenizi oyunda, bilgisayarda ve çok sayıda uygulama ile geliştirebiliyorsunuz.

maxresdefault Internet Cafe Simulator Android Oyununu Yükle

duslerkulup indirme linki 1 Internet Cafe Simulator Android Oyununu Yükle

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.CheesecakeDev.InternetCafeSimulator&hl=en_US

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>