Cep Telefonu ve Teknoloji

İnstaSaver İnstagram Fotoğraf Video Kaydetme Android Apk İndir

instagram fotoğraf vidyo indirici

Değerli düşler kulübü okuyucularımız, sizlerle bugün günümüz yeni fenomen sosyal ağı olan İnstagram üzerine konuşacağız. İnstagram artık internet kullanıcıları için twitter ve facebookun pabucunu dama attı gibi görünüyor. İnstagram tamda insanların istediği gibi video, fotoğraf, vine paylaşımları gibi özellikleri kapsadığı için oldukça tutuldu. Fakat kullanıcılar bilirler, kaydetme gibi bir özelliğe sahip değildir. İnstagram kullanıcıları için geliştirilen android uygulaması olan InstaSaver for Instagram uygulaması sayesinde mobilden giriş yaptığınızda instagram üzerindeki fotoğraf ve videoları telefonunuza kaydedebilirsiniz.

instasaver instagram fotoğraf vidyo indirme uygulaması indir

Genellikle videoları kaydedersiniz çünkü zaten fotoğrafları ekran görüntüsü alarak kayıt edebiliyorsunuz. Yalnız uygulama url sistemi ile indirme yapabiliyor.Bu şu demektir ki uygulama üzerinden instagram’dan link alamadığınız için indireceğiniz resim/video yu tarayıcıdan açıp linkini kopyaladıktan sonra uygulamaya yapıştırmalısınız. Ayrıca fotoğraf veya video altına yazılan yazıları da direkt olarak kopyalayabiliyorsunuz.

İndirme linki: http://turbobit.net/ks69c0dr31r5.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>