Cep Telefonu ve Teknoloji

Instagram’da Silinen Mesajlar Nasıl Geri Getirilir?

instagram silinen mesajları geri getirme

Sevgili duslerkulup.com okuyucularımız, bugün sizlere Instagram uygulamasındaki karşılıklı mesajlaşmalarınızı geri getirip getirebileceğinizi anlatacağız. Son zamanların popüler uygulamalarından olan instagram birçok kullanıcıyı bünyesinde tutmaktadır. Kaliteli görüntü filtreleme özellikleriin yanı sıra canlı sosyal paylaşım özelliği sebebiyle tercih edilmektedir. Birçok sosyal medya platformuyla entegre olması sebebiyle avantajlıdır. 

instagram mesajları geri getirilirmi

Instagram silinen mesajları geri getirme olasılığı, silindikten sonra maalesef söz konusu değil. Instagram sürekli kendisini yenilenmesiyle birlikte yeni özellikler gelmektedir. Instagram’daki yapmış olduğunuz görüşmeleri geri getirme ancak şu şekilde gerçekleşebilir. Mesajlarınızı silmeden önce yedekle işlemi yaptıysanız eğer geri getirilemez. Ekran görüntüsü alarak konuşma kayıtlarını takip edebilirsiniz. İnstagram’da silinen mesajları artık geri getirebilmek mümkün olmayacaktır.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>