Eğlence, Moda, Yaşam

İnstagramda Profili Gezen, Takipten Çıkanları Tespit Etme

instagramda profili gezenleri tespit etme

Merhabalar saygıdeğer duslerkulup.com okuyucularımız, eskiler bilirler facebookta profilime kim bakmış, profilimi kimler gezmiş, fotoğraflarıma kimler bakmış gibi durumlardan sonra şimdide instagramda aynı mevzu çıktı :). İnstagramda profilimizi kimler gezmiş, instagram takipten çıkaranları öğrenme, tespit etme gibi kullanıcı talepleri oldukça fazla. Bu sebeple bizlerde sizlere bu konuda yardımcı olmak istiyoruz. Biliyorsunuz ki instagram son yılların en popüler sosyal medya uygulamaları. İnstagramda fotoğraf,video,anlık durum paylaşımı gibi realiteler varken acaba şu kişi beni takip ediyormu? Videolarımı,fotoğraflarımı beğenmiyor ama kıskanıp takip ediyormu gibi deli sorular var kullanıcılar aklında.

İnstagramda Profili Gezen, Takipten Çıkanlar Nasıl Tespit Edilir?

instagram takipten çıkaranları öğrenme
Manuel olarak kendi takip ve takipçi listelerinde mukayese ederek kıyaslama yapabilirsiniz. Peki sizi hiç takip etmeyen bir kişinin sizi takip ettiğini nasıl anlayabilirsiniz. En basit yolla arkadaş önerileri kısmında sizin profilinizi görüntülemiş ziyaret etmiş kişiler sistem tarafından tanıyor olabileceğiniz olasılıklar içerisinde yer almaktadır. Bu sebeple tanıyor olma ihtimaliniz üzerine bu kişileri sizlere öneri olarak instagram robotları sunar. Buradan çıkarılacak sonuç, önerilen kişi sizleri takip etmiş, profilinizi incelemiş olabilir 🙂

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>