Program, Yazılım, Donanım

İnstagram Takip Etmeyi Bırakanları Tespit Etme

İnstagram son yılların en popüler uygulamaları arasında yer almaktadır. İnstagram uygulaması sayesinde kitlesel iletişim araçları yepyeni fonksiyonlar kazanmaktadır. Hatta facebooktan instagrama genel olarak bir yöneliş vardır. Bu yöneliş sayesinde birçok özellikler kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. İnstagram üzerinden yapacağınız paylaşımlar takipçileriniz tarafıdan takip edilir. Bunun takipçilerinizin çok olması veya olmaması ile orantılıdır. Takipçi sayınızın artırılması bu bağlamda her ne kadar önemli ise bunun yanında önemli olan takipçi kaybedilmemeside önemlidir. Takipçilerin kaybedilmesi instagram hesaplarınızın kıymetsizleşmesi manasına gelir.

İnstagram hesaplarınızda yapılacak önemli husus sizleri takip eden kişileri tespit edip sizlerinde onları takipten çıkartmanız olacaktır. Takipçileri tespit edip bu yolda tespitler yapmak sizler için kıymetlidir. İnstagram uygulaması üzerinde takipleri belirli bir uygulama vasıtasıyla bunu sağlayabilirsiniz. Takiplerinizi gerçekleştirmek için bazı uygulamalar bu doğrultuda işinizi görebilir. İnstagramda sizleri kimlerin sildiğini, takip etmeyi bıraktığını bununla beraber sizin halen onları takip ettiğiniz kişileri birer birer tespitini yapabileceksiniz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>