Cep Telefonu ve Teknoloji

İnstagram Hesabımı Kalıcı Olarak Silme Kesin Çözüm

Sevgili duslerkulup.com okuyucularımız, bugün sizlere instagram hesabınızı kalıcı olarak nasıl silebileceğinizi anlatacağız. İnstagram hesabınızı bilgisayarınızdan kalıcı olarak kaldırmak istiyorsanız eğer silmek için çok kolay yöntemler olacaktır. Ülkemizde de son derece yaygın olarak kullanılan instagramı açmak kadar kapatmakta önemli bir unsurdur. Fotoğraf ve video paylaşımı konusunda lider platformlar arasında yer alan instagram birçok kötü olaylara da sebep olmuştur. Çünkü insanlar instagramı birçok amaç için kullanabiliyorlar.

İnstagram Hesabımı Kalıcı Olarak Silme Kesin Çözüm

Sizde eğer instagramdan sıkıldıysanız ve instagram hesabınızı kalıcı olarak kapatmak istiyorsanız yapacağınız iki yöntem vardır. Birisi telefonunuzdan diğeri ise bilgisayarınızdan olacaktır.

1. Bu bölümde masaüstü veya dizüstü bir bilgisayar üzerinden instagram hesabınızı nasıl kapatabileceğiniz anlatılmaktadır.

2. Öncelikle https://www.instagram.com/ adresine giderek hesabınıza giriş yapınız.
Hesabınıza giriş yaptıktan sonra https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/ linkine tıklayınız.

3. Daha sonra karşınıza yukarıda ki resimde ki gibi bir alan çıkacaktır. Bölümde de “Hesabını neden siliyorsun?” sorusu için verilen seçeneklerden birini yanıt olarak seçiniz.

4. Seçiminizi yaptıktan sonra ise altta gelen kutucuğa hesap şifrenizi yazıp, alt bölümde yer alan “Hesabımı kalıcı olarak sil” butonuna tıklayarak hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>