Cep Telefonu ve Teknoloji

İnstagram Hesabımı Dondurmak İstiyorum Nasıl Yapabilirim?

Saygıdeğer düşler kulüp takipçilerimiz, bugün sizlere instagram hesabını dondurmak için sizlere yardımcı olacağız. Bilgisayardan veya cep telefonunuzdan instagram hesabınızı dondurmanın yolları mevcuttur. Sizlerde bu yollardan faydalanarak instagram hesabımı dondurmak istiyorum nasıl şansı bulacaksınız. İnstagram hesabının dondurulması demek instagram hesabının iptal edilmesi veya kapatılması değildir. İnstagram hesabınızın kapatılmasını istemiyorsanız ama da dondurabilirsiniz. Hesabınızı dondurma işleminden sonra, siz tekrar hesabınıza giriş yapana kadar hesabınız instagrama kayıtlı veya dışarıdan herhangi birine gözükmez. Bu sayede yaşadığınız geçici problemlerde, hesabınızı tamamen silmek yerine bu şekilde kendi istediğiniz süre kadar gizleyebiliyorsunuz.

Bilgisayar Üzerinden Instagram Hesap Dondurma

Öncelikle https://www.instagram.com/ adresinden hesabınıza giriş yapınız.
Ardından https://www.instagram.com/accounts/edit/ adresine giriş yapınız.

Daha sonra yukarıda ki resimde kırmızı kutucuk içine aldığımız yerde bulunan “Hesabımı geçici olarak kapat” butonuna tıklıyoruz.

Ardından karşınıza resimde ki gibi bir ekran gelecektir. Burada da “Hesabını neden kapatıyorsun” kısmında kendinize uygun olan seçeneği seçip, altında ki bölüme de hesap şifrenizi yazarak “Hesabı Geçici Olarak Kapat” butonuna tıklıyoruz.
Karşınıza gelen onay penceresinden, hesap dondurma işleminizi onaylıyorsunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telefon Üzerinden Instagram Hesap Dondurma

  1. Öncelikle tarayıcınız üzerinden https://www.instagram.com/ adresinden hesabınıza giriş yapınız.
  2. Daha sonra sağ alttaki küçük profil resmimize tıklayarak profil sayfamıza geçiyoruz.
  3. Açılan sayfadan “Profili Düzenle” butonuna basıyoruz.
  4. Ardından açılan sayfanın en altında ki “Hesabımı geçici olarak kapat” butonuna tıklıyoruz.
  5. Son olarak da karşınıza gelen ekranda hesabı dondurma nedeninizi yazıp, şifrenizi girdikten sonra “Hesabımı Geçici Olarak Kapat” butonuna tıklıyoruz ve karşınıza gelen uyarı penceresine de onay veriyoruz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>