Cep Telefonu ve Teknoloji

İnstagram Çoklu Fotoğraf, Video Paylaşımı Nasıl Yapılır?

instagram çoklu fotoğraf paylaşımı

 

Sevgili okuyucularımız, instagram hesabınızda artık tek seferde bir adet fotoğraf yada video yükleme ve paylaşma eziyeti bitti. İnstagram ile birden fazla fotoğraf ve videoyu tek seferde isterseniz farklı seferlerde yükleyerek takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Aynı anda 10 adet fotoğraf yada video yüklemesi yaparak arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

İnstagram Aynı Anda Çoklu Paylaşım Nasıl Yapılır ?

instagramda toplu video paylaşımı yapma

Ana ekranınızda göreceğiniz + simgesine basınız. Eklemek istediğiniz ilk görsel veya videoyu seçiniz. Resmin sağ kısmında bulunan Birden fazla seçim butonuna tıklayınız. 10 taneye kadar objeyi seçin. Eğer bir görüntüyü yüklemekten vazgeçtiyseniz o görüntüye tekrardan dokunun ve böylece o görüntü seçili olmayacak, yüklenmeyecektir. Sonra bildiğimiz ileriye tıklayınız. Mobil cihanızınızdan bu haliyle toplu fotoğraf paylaşımı yapmış olabileceksiniz 🙂

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>