Program, Yazılım, Donanım

InPixio Photo Eraser Fotoğraf Düzenleme Programı İndir

inpixio fotoğraf temizleme programı indir

Düşler kulüp takipçilerim InPixio Fotoğraf Eraser programı fotoğraflarınızda çektiğiniz fazlalıkları yoketmenizi, temizlemenizi sağlayan programdır. Inpixio fotoğraf eraser sayesinde resimleriniz içerisinde istemediğiniz nesneleri rötuşlayarak kaldırabilirsiniz. Logolar, fotoğraflar, kablo hatları veya reklam panoları ve diğer yabancı nesneleri beğenmediğiniz şeyleri tek tuşla fotoğraflarınızdan artık kaldırabileceksiniz.

inpixio fotoğraf rötüşlama programı indir

Bu programın oldukça kullanımı basit olup silgi butonuna basarak resimleriniz içerisinde gereksiz yer kaplayan objeleri kaldırabilirsiniz. Hemde fotoğraflarınızın orjinalliğini bozmadan istenmeyen yerleri silebilirsiniz. Bu sebeple sosyal ortamda paylaştığınız fotoğraflarınız artık daha çekici daha hoş görüntüye sahip olacak.

inpixio fotoğraf düzenleme programı indir

İndirme linki: http://turbobit.net/zzwrclcynzre.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>