Eğitim Dünyası

İlkokul ve Lise Takdir Teşekkür Hesaplama

ilkokul ve lise teşekkür belgesi hesaplama

Sevgili duslerkulup okuyucularımız, okullar bitiyor 🙂 yakın zamanda karneleri de alacaksınız. Karne notlarınızın temel kaynağı olan yazılılar da bitti sayılır veya bitti. Notlarınızı öğretmenleriniz açıkladıysa, e-okul üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Eğer e-okul sisteminize notlar geçtiyse artık, geçer kalır notları, ilkokul ve lise düzeyinde takdir teşekkür hesaplama sistemiyle kontrol edebiliriz. Çünkü bir süprizle karşılaşmak istemeyiz sanırım. Notlarınızı sisteme girerek aşağıdaki yerden teker teker sonrasında hesaplaya basarak takdirmi teşekkürmü almayı hakediyorsunuz görebilirsiniz. Elbette belgenizi alacağınız sınıf düzeyinide seçmelisiniz. 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf, 5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf, 8. sınıf, 9. sınıf, 10. sınıf, 11. sınıf, 12. sınıflar için takdir teşekkür hesaplaması yapabilirsiniz.

lise takdir belgesi alıyormuyum

Amacımız sizlere okula giderken acaba takdirmi teşekkürmü aldım. Ortalama ilemi kaçırdım gibi sorularla strese girmemeniz ve hüzne kapılmamanız. Çünkü yanlış bir matematiksel hesaplama ile teşekkür alacağınızı düşünürken hiçbirşey almamak sizi üzebilir. Alacağınız belgelerden ziyade ortalamanızı en yüksek seviyede tutabilmenin çabası içerisinde olmalısınız. İmam Hatip okulları içinde hesaplama yapılabilmektedir.

 

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>