Cep Telefonu ve Teknoloji

İGO Primo 2.4 HD Nagivasyon Android Uygulamasını İndir

igo primo 2.4 hd nagivasyon indir

Sevgili duslerkulup.com takipçilerim İGO Primo 2.4 programı sizin için vazgeçilmez bir uyugulama olacak.Özellikle sürekli seyehat halinde olanlar, şoförler, turistler için çok kolaylık sağlayacak.İgo primo 2.4 hd nagivasyon android uygulaması ile gittiğiniz hiçbir yerde kaybolmayacaksınız.Programda başlangıç konumuzu ve varmak isteğiniz hedefi belirledikten sonra yola çıkıp yol uzerinde en kısa yoldan sizi ulaştırmayı sağlayacak.Programın içerisinde Türkiye detaylı haritasıda mevcuttur.Rahatlıkla indirebilirsiniz.

igo primo 2.4 hd android nagivasyon android uygulaması indir

 İndirme linki: http://turbobit.net/rtq11qeqonsv.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. iGO Primo 9.6.29 androit navigasyon programım her açılışta dil ayarı istiyor. Kullanılmayan dilleri silmek mümkün değil mi? Yardım Lütfen.

    1. @musa dilleri silmek mümkün değildir fakat birkez ayar yapmaniz yeterlidir her seferinde dil ayarı sormasının sebebi sürekli geçmişi temizlemekten kaynaklanıyor olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>